reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

Moja koleżanka szuka dofinansowania in vitro. Widziałam na stronie Invicty, że mają teraz dofinansowanie. Może w innych klinikach ktoś miał z tym styczność? Jak to wszystko się odbywa?
 
reklama
Moja koleżanka szuka dofinansowania in vitro. Widziałam na stronie Invicty, że mają teraz dofinansowanie. Może w innych klinikach ktoś miał z tym styczność? Jak to wszystko się odbywa?
Zapraszamy na wątek forum kto po in vitro
 
Serwus :)
Jestem tu nowa - po 3 inseminacjach i 5 inf (Katowice). Mam 3-letniego synka. Lada moment czeka mnie kolejne podejście... mam 2 zarodki zamrożone w 2016 roku. Mimo, że już wiem co i jak to stresik czuję
 
Ostatnia edycja:
Kochani! Kto w trakcie in vitro w klinice Invicta? Wybrałam In Vitro All Inclusive (z uwagi na to, że cena się nie zmienia). Dla mnie to jest mniej stresujące, bo ciągle nie myślę o tym ile mi zostało do zapłaty. Jestem na pierwszym etapie stymulacji hormonalnej (dalej – Etap pobrania komórek jajowych, Etap zapłodnienia komórek jajowych, Transfer zarodków i weryfikacja medyczna).Szukam kobiet, które również walczą.
 
Kochani! Kto w trakcie in vitro w klinice Invicta? Wybrałam In Vitro All Inclusive (z uwagi na to, że cena się nie zmienia). Dla mnie to jest mniej stresujące, bo ciągle nie myślę o tym ile mi zostało do zapłaty. Jestem na pierwszym etapie stymulacji hormonalnej (dalej – Etap pobrania komórek jajowych, Etap zapłodnienia komórek jajowych, Transfer zarodków i weryfikacja medyczna).Szukam kobiet, które również walczą.
Hej hej, ja walcze w Gamecie, to moje czwarte podejście. 3 były w Invikcie Chętnie porozmawiam, zapraszam na prywatną wiadomość Maja
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki i te ktore sie udalo:* i te walczace i te zbierajace aie do dalszej walki. U mnie poczatek 4 miesiaca. W 12 tyg odstawic kazali mi wszystkie leki na podtrzymanie i od tej chwili boje sie czy napewno dzidzius ma wystarczajaco progesteronu a latac ciagle na badania to raczej nie wyjscie. Ale zyje od wizyty do wizyte ze jest ok:) mam pytanie czy jeat tu ktos kto cierpi na naczyniaka zylnego lewego plata czolowego lub naczyniaka mozgu? Od 4 dni mecze sie z bolami glowy ,ze funkcjonowac nie idzie a poza 1 apapem raz w tygodniu nic nie wezme bo sie boje a reszta naturalnych radzen sobie nie pomaga. Musze zapytac ginekologa co robic i neurologa ale wiadomo terminy...czy wiecie cos na temat czy z takim schorzeniem kaza rodzic przez cc czy mozna naturalnie? Oczywiscie dowiem sie u lekarza ale wiadomo zanim bedzie wizyta to moze ktos ma podobny problem. Bo przeciwskazaniem do ciazy to nie jest. Pytalam dowiadujac sie pare lat temu o naczyniaku mozgu. To anomalia ,malformacja zyl. Nie jest tetniczo zylny tylko sam zylny
 
reklama
Witam czeka mnie 2gie podejście do transferu i strasznie się boję że znowu nic z tego Nie będzie ... mamy z mężem po 38 lat i od 4 lat staramy się o dziecko. Co do punkcji to straszny ból zarówno w trakcie jak i tydzień po ( punkcja robiona w Holandii , znieczulenie miejscowe takie jakby go nie bylo) test beta po 14 dniach od transferu ujemny, brak ciąży. Teraz czekamy na okres. W pierwszym dniu okresu zaczynam brać leki i w 14 dniu cyklu usg i mam nadzieję transfer.
 
Do góry