reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

reklama
Hejka dziewczyny jestem po swoim 1szym zabiegu in vitro i juz po transferze teraz czekam na test za 2 tyg. Boję się tego testu bardzo. Jak się czułyście po transferze?
Miałam 3 transfery, pierwszy bezobjawowy (dopiero ból przed @), drugi to samo (mdłości przez luteinę) a w trzecim od początku bolał mnie brzuch, testy wyszły pozytywnie, hcg rosło do 11dpt, potem spadło (CB). Także nie 3 razy, każdy bolesny, nie ma chyba reguły .....
 
Dziewczyny, do którego tygodnia ciązy brałyście progesteron ? Mi lekarz powiedział, że będę musiała do 12, a jak tak źle się po nim czuje.....
 
Ja korzystałam z programu 3 gwarancji Invicta i muszę powieszieć, że chyba się udało :) Beta rośnie! Nie chcę cieszyć się za szybko, jednak myślę, że trzeci transfer okazał się być tym szczęśliwym :) Polecam ten program, zwłaszcza, jeśli chcecie korzystać z komórki dawczyni. Naprawdę się opłaca :) Dodatkowo lekarz wykonał świetną robotę, więc naprawdę, Invicta to był nasz strzał w dziesiątkę. No i oczywiście jeszcze dostalismy dofinansowanie, które pokryło 1/4 zabiegu:)
 
reklama
Cześć dziewczyny, podchodzę do drugiego transferu, pierwszy nieudany, czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania, które dadzą większy obraz dlaczego zarodki się nie przyjmują.
Lekarz oczywiście twierdzi, że tak się zdarza, co jest prawdą, ale zarodki się kończą, a to ja czekam na upragnionego maluszka.
 
Do góry