reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto z Rzeszowa i za niedługo rodzi ?

Ewela1990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Marzec 2020
Postów
197
Witam. Przeprowadziłam się tutaj niespełna 4 miesiące temu, niestety procz partnera nie mam tutaj jeszcze nikogo... przygotowuje się do porodu takze nie było zbyt duzo okazji by gdzies kogos poznac [emoji85]
Czy jest ktoś tutaj w podobnej sytuacji ?
Lub ktoś kto równie jak ja boi sie porodu ? [emoji2960]
Zapraszam do kontaktu [emoji846]
 
reklama
Ja dopiero na 4.11. Mam synka z września już. To Twoje pierwsze dziecko? Który szpital wybrałaś? Pierwszy porod tez miałam wywoływany :)
 
Ja dopiero na 4.11. Mam synka z września już. To Twoje pierwsze dziecko? Który szpital wybrałaś? Pierwszy porod tez miałam wywoływany :)
Oooo... no nie ukrywam że właśnie bardzo sie tego boje. Wręcz strach mnie paralizuje...moje pierwsze dziecko , do tego tak jak chcialam dziewczynka [emoji846]
Nr 2 na Lwowskiej [emoji846]
 
Ja rodziłam w Profamilii to nie wiem, jak na Lwowskiej to wygląda.
U mnie porod nie był mocno bolesny - znieczulenie dwa razy dawali. Łaskotanie to nie było, ale też traumy nie mam. Na szczęście porod to kilka godzin (u mnie 10 od podania oksytocyny) a ciąża az 9 miesięcy ;)
Po porodzie możesz prosić o środki przeciwbólowe i nie czekaj aż zacznie będzie boleć bardzo, tylko od razu - tak radziła położna, żeby nie czekać.
 
Ja rodziłam w Profamilii to nie wiem, jak na Lwowskiej to wygląda.
U mnie porod nie był mocno bolesny - znieczulenie dwa razy dawali. Łaskotanie to nie było, ale też traumy nie mam. Na szczęście porod to kilka godzin (u mnie 10 od podania oksytocyny) a ciąża az 9 miesięcy ;)
Po porodzie możesz prosić o środki przeciwbólowe i nie czekaj aż zacznie będzie boleć bardzo, tylko od razu - tak radziła położna, żeby nie czekać.
No właśnie w piątek mam być w szpitalu , a w poniedziałek dopiero proba wywolania . Takze z tydzien tam bede, jeszcze bez odwiedzin...
Tez szlas tak wcześnie? Udalo Ci sie jednak naturalnie urodzic ?
 
W poniedziałek miałam wizytę, we wtorek rano na patologie mnie przyjeli, miałam nadzieję, ze dwa dni poleże, a o 16 wzięli mnie na porodówkę. Ale było dużo kiepskich parametrów. O 3.30 Młody się wyklul. Urodził się sn, choć zestaw do cc czekał gotowy.

Najgorzej tak samemu siedzieć, mąż nie może wejść, porod tez bez męża. Ale na mnie szpital działał usypiajaco - nigdzie tak momentalnie nie zasypiam, jak w PF. Jak wszystko będzie dobrze, to w środę możesz już wyjsx z Maleństwem :)
 
Hej.
W piątek, 4 września udaje się juz do szpitala [emoji846] obecnie jestem w 38tc, termin na 12 września, niestety przez cukrzyce ciazowa rozwiązują mi ciaze wczesniej .
A jak sprawa u Ciebie ?
Hej. Mi na ostatniej wizycie moja gin powiedziała że mam rodzic w Rzeszowie właśnie ze względu na cukrzycę ciążowa i to z ebiore insulinę. Ja do Rzeszowa mam 60km. A jeśli można spytać czemu będę rozwiązywać ci ciaze szybciej? Ja mam termin na 31 października i też myślę o Lwowskiej moja gin może mi tam skierowanie wypisać
 
reklama
W poniedziałek miałam wizytę, we wtorek rano na patologie mnie przyjeli, miałam nadzieję, ze dwa dni poleże, a o 16 wzięli mnie na porodówkę. Ale było dużo kiepskich parametrów. O 3.30 Młody się wyklul. Urodził się sn, choć zestaw do cc czekał gotowy.

Najgorzej tak samemu siedzieć, mąż nie może wejść, porod tez bez męża. Ale na mnie szpital działał usypiajaco - nigdzie tak momentalnie nie zasypiam, jak w PF. Jak wszystko będzie dobrze, to w środę możesz już wyjsx z Maleństwem :)
Hmmm myślę że we wtorek dopiero urodze jak dobrze pójdzie [emoji85] tak łagodnie i spokojnie to brzmi a ja wystrachana haha.
No najgorzej wlasnie bez tych odwiedzin i porodu rodzinnego . Będzie to ciezki czas. Rzeczy mozna podawać jedynie przez polozne.
 
Do góry