reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kto za zamkniętym? lista chętnych lipcówek:)

reklama
Ja też się zapisuje,chociaż szczerze nie wiem po co ten zamknięty,może by mi ktoś wytłumaczył?
 
Kamu zamknięty jest tylko dla osób zapisanych na liście i nikt postronny nie ma do niego dostępu, nawet nie wie że taki wątek istnieje, można tam poużalać się nad sobą, podać więcej szczegółów na swój temat itp:-)
 
ja tez ja tez

kamu na taki watek nie ma dostepu nikt z uzytkownikow forum kto nie ma dostepu
mozna np wymienic sie telefonami i bedziesz miala pewnosc ze nikt niepowolany tego nie wykozysta
albo powiedziec cos co nie chcialabys zeby bylo przeczytane przez kogos postronnego
teraz to sie jeszcze nie wydaje takie istotne, ale to sie przydaje
duzo dziewczyn prosilo o zamkniecie galerii z dziecmi bo bywaly przypadki ze zdiecia dzieci forumowiczyk znajdowly sie na innych forach wstawiane przez inne osoby
 
reklama
Do góry