reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kto za zamkniętym? lista chętnych lipcówek:)

A ja proponuje najpierw stworzyc takie watki i potem zamknac je jednoczesnie a nie co chwile zrobic np. wątek
1 fotki i tam wklejac wszystkie zeby nie dostały sie w nieodpowiednie rece
2 prywatne plotki i pogaduchy
3 Nasze zeale i rozterki(tam bedziemy mogły sobie popłakac)
i nie wiem jaki jeszcze.
Generalnie jestem za My mamy kilka takich watków na majówkach w albumie rodzinnym.
Bo jeden zamkniety zycia nam nie uratuje a zrobi kipisz bo tam wszystko sie znajdzie.
 
reklama
Jestem jak najbardziej za! Prosze wziac moja osobe pod uwage przy tworzeniu listy osob z dostepem.
Wydaje mi sie, ze mozna juz zastrzec watek ze zdjeciami. Dobrze by bylo....
 
tez nie mam zdania,mozemy zamknac jak tyle chetnych i bedziemy sie czuly bezpieczniej,choc jak mozna sie tak czuc,skoro faktycznie sie nie znamy:confused:
 
Dziewczyny wątek zamknięty będzie zupełnie osobny, i tego co jest tu nie będziemy nigdzie przenosić ani zamykać,(chyba że zdjęcia) a na takim wątku gdzie tylko my mamy dostęp na pewno można się lepiej poznać, i więcej o sobie napisać, bo nikt poza nami tego nie będzie czytać.A to co piszemy tutaj czytać mogą wszyscy, i zalogowani i goście, a nie każdy chce żeby obcy zupełnie obcy ludzie wszystko o nim czytali i wiedzieli.
 
reklama
Wpisuję tutaj listę osób , które zgłosiły się do wątku zamkniętego, jeśli jeszcze ktoś chce się dopisać to piszcie do mnie na priva.Jeśli do piątku nikt więcej się nie zgłosi, to taką listę wyślę do admina, z prośbą o wątek zamknięty :tak::-)

1. Izabelka
2. Sylcia 31
3. pabla27
4. renek
5. kamu
6. Roni21
7. jagola
8. JuliaK
9. justine
10. sea
11. Madzia 737
12. post_ptaszyna
13. Mamusiasynusia
14. ewan
15. camela80
16. kociata
17. heksa
18. liwus
19. Joaś
20. Ewa-Krystyna
21. Heksa 82
22. rudka
23. Kiwaczka
24. kot...
 
Do góry