reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kto za zamkniętym? lista chętnych lipcówek:)

hej
jak któraś napisała że zdjęcia ktoś moze wykorzystać na innym forum to jestem zdecydowanie za wciągnięciem zdjęć do zamkniętego. cyba da sie przenieś taki wątek albo skopiować ?? Ja tam nie chcę żeby moją fasolkę ktoś sobie przywłaszczył:-D wcześniej nawet nie myślałam że ktoś może na taki pomysł wpaść:no:
 
reklama
ja tez, chociaz ostatnio nie mialam czasu zajrzec na forum, tyle pracy w firmie, ale jak najbardziej, intymnosc to bardzo dobra rzecz.:happy2:
 
Witam, dostałam odpowiedź od Aniaslu, że być może po niedzieli, będziemy miały swój wątek zamknięty.Jak tylko zostanie utworzony, to podam gdzie się znajduje :tak:
 
Tak jest już wątek zamknięty, wszystkie dziewczyny z listy mają do niego dostęp, oprócz kot..., i survivor26.Proszę poczekajcie , ja za chwilkę wyślę wiadomość o dopisanie Was.
 
reklama
Do góry