reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kto zdradzi dobry sprawdzony przepis na powrót do normalnych rozmiarów?

Ja tam wierze, ze wiekszosc "zostawie w szpitalu"- no z wyjatkiem moich ukochanych 3 kg!
Reszte zrzuci sie pozniej, bo przeciez piersi beda produkowaly mleczko i tez swoje beda wazyc!
 
reklama
Ja tez mam nadzieje, ze duzo zostanie w szpitalu. Zreszta gin tez tak prorokowal, bo wiekszosc z moich kilogramkow to woda, ktora schodzi w pierwszych dobach po porodzie. A z reszta jakos sie uporam ...
 
Hej dziewczyny!
Widzę,że przejmujecie się wagą i wyglądem...mogę was uspokoić,że przy dziecku moment się zrzuci zbędne kilogramy :) Ja urodziłam synka 02.07.2005r i teraz ważę tyle samo co przed ciążą czyli 50 kg(chociaż wyglądam dużo szczuplej-nie wiem jak to się stało :p )W ciąży przybyło mnie 18kg z tego Olivier ważył 3650g,wody i łożysko gdzieś około 6 kg.Po 2 miesiącach mieściłam się już w ciuszki sprzed ciąży.Także na prawdę nie ma się czym przejmować.A jeszcze jak będziecie karmić piersią (polecam,to niesamowite uczucie mieć świadomość,że taka malutka istotka jest bez reszty uzależniona od ciebie :D ) to już wogóle zbędne kologramy szlag trafi ;)

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania :)
 
Evko obyś kochana miała rację bo znam wiele dziewczyn gdzie niestety spadły z wagi ale i dość szybko jej znów narały ;)
 
Zrzucimy, zrzucimy.
Ja chociaż się cieszę, że sobie niczego nie żałowałam. A teraz jak już końcówka, to wymyślam same pyszności, bo niedługo się skończy np. pizza, ostatnio rolada śmietanowa też mi bardzo podchodzi, skrzydełka pikantne jutro będe piekła. A co?1 Przez następnych parę m-cy nie zjem....
 
Do góry