reklama

która jest dumna ze swojego brzucha, a która się wstydzi?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2010' rozpoczęty przez weronika_, 29 Maj 2010.

?

Czy wstydzisz się swojego rosnącego brzucha?

1. tak

głosów: 6
    13,3%
  2. nie

głosów: 36
    80,0%
  3. czasami

głosów: 2
    4,4%
  4. nie myślę o tym

głosów: 1
    2,2%
  1. weronika_

weronika_ Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co do mnie to się wstydzę. Uwielbiam moje rosnące w środku maleństwo, szczególnie gdy się rusza, ale nie lubię swojego brzucha, wstydzę się wyjść z domu. Jeszcze dwa tygodnie temu mogłam go ukryć, teraz byłoby to już trudne. Cieszę się, że zostały mi już tylko dwa miesiące, oczywiście jeśli maleństwo urodzi się o czasie (mam termin na 30 lipca).

Ostatnia edycja: 29 Maj 2010
  2. nadiaa88

nadiaa88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja nie, nie wstydze sie swojego brzucha i nie chce go nawet ukrywac, jestem dumna ze rosnie we mnie moje dzidzi i rosnacy brzuch okazuje moj stan rowniez innym.. i tak ps moim zdaniem niepotrzebnie byl zakladany nowy watek dla takiej malo waznej sondy:sorry2:

3. reklama
  4. weronika_

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nadiaa88, dla każdego ważne jest coś innego

5. agatka_natalia

agatka_natalia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    chyba głupszej sondy nie można było zrobić.

6. brejka

brejka Szczęśliwa mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak można wstydzić się brzuszka :confused:

7. weronika_

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    agatka_natalia, jak to łatwo oceaniać. Jak pewnie wiesz, każdy jest inny i każdy ma inne problemy. Moim jest to iż wtydzę się swojego brzucha więc z ciekawości chciałam wiedzieć czy zdaża się to również innym.

Brejka, nie wiem jak można, po prostu wydaje mi się okropny. Czyję się z nim OK jak jestem w domu, ale nie chcę go nikomu pokazywać na ulicy, wolę siedzieć w domu.

8. Butterfly88

Butterfly88 Zakochana w Gwiazdeczce:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja brzusia wręcz eksponuję:-) czuję się z nim wspaniale:-) wszyscy dookoła patrzą z podziwem, a nawet z zazdrością hi hi:-p A mój Mężuś mówi ze nie wyobraża sobie mnie teraz szczupłej bez brzusia hi hi:-) ponadto z większym brzusiem czuję sie bardziej seksi, ponętnie i kobieco:-) toż to życiowa rola organizmu kobiety - począć i narodzić dziecko:-D

9. weronika_

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Butterfly88, po porodzie bede sie czula wspaniale bo nie bede juz miala wielkiego brzucha i bede miala malenstwo w domu :)

10. reklama
  11. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja chyba wiem, o co ci chodzi ;-) Ja się swojego brzucholka nie wstydzę (a jest bardzo duży już), jednak strasznie mnie wkurza, kiedy wychodzę z domu, a ludzie ustępują mi miejsca w kolejkach, na ławkach, kiedy jestem na placu zabaw ze starszym synkiem itp. A już najbardziej wkurza, kiedy te wszystkie "uprzejme" osoby głaskają mnie po brzuszku i zachwycają się tym, że jestem w ciąży. Mój brzuszek nie jest własnościa publiczną, kurcze :-D Dlatego generalnie wolę wychodzić z domu wieczorem albo wcale.

12. niunia456

niunia456 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja natomiast może to nie to że się wstydzę ale jest mi z nim ciężko a przedewszystkim napewno nie czuje sie atrakcyjna wrecz przeciwnie chowam sie przed moim M. Bo glupio mi ze takiego wieloryba wpuszcza do łóżka :-(

Poleć forum