reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

która jest dumna ze swojego brzucha, a która się wstydzi?

Czy wstydzisz się swojego rosnącego brzucha?

  • tak

    Głosów: 9 18,8%
  • nie

    Głosów: 36 75,0%
  • czasami

    Głosów: 2 4,2%
  • nie myślę o tym

    Głosów: 1 2,1%

  • Wszystkich głosujących
    48

weronika_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Maj 2010
Postów
50
Co do mnie to się wstydzę. Uwielbiam moje rosnące w środku maleństwo, szczególnie gdy się rusza, ale nie lubię swojego brzucha, wstydzę się wyjść z domu. Jeszcze dwa tygodnie temu mogłam go ukryć, teraz byłoby to już trudne. Cieszę się, że zostały mi już tylko dwa miesiące, oczywiście jeśli maleństwo urodzi się o czasie (mam termin na 30 lipca).
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja nie, nie wstydze sie swojego brzucha i nie chce go nawet ukrywac, jestem dumna ze rosnie we mnie moje dzidzi i rosnacy brzuch okazuje moj stan rowniez innym.. i tak ps moim zdaniem niepotrzebnie byl zakladany nowy watek dla takiej malo waznej sondy:sorry2:
 
agatka_natalia, jak to łatwo oceaniać. Jak pewnie wiesz, każdy jest inny i każdy ma inne problemy. Moim jest to iż wtydzę się swojego brzucha więc z ciekawości chciałam wiedzieć czy zdaża się to również innym.

Brejka, nie wiem jak można, po prostu wydaje mi się okropny. Czyję się z nim OK jak jestem w domu, ale nie chcę go nikomu pokazywać na ulicy, wolę siedzieć w domu.
 
Ja brzusia wręcz eksponuję:-) czuję się z nim wspaniale:-) wszyscy dookoła patrzą z podziwem, a nawet z zazdrością hi hi:-p A mój Mężuś mówi ze nie wyobraża sobie mnie teraz szczupłej bez brzusia hi hi:-) ponadto z większym brzusiem czuję sie bardziej seksi, ponętnie i kobieco:-) toż to życiowa rola organizmu kobiety - począć i narodzić dziecko:-D
 
Butterfly88, po porodzie bede sie czula wspaniale bo nie bede juz miala wielkiego brzucha i bede miala malenstwo w domu :)
 
A ja chyba wiem, o co ci chodzi ;-) Ja się swojego brzucholka nie wstydzę (a jest bardzo duży już), jednak strasznie mnie wkurza, kiedy wychodzę z domu, a ludzie ustępują mi miejsca w kolejkach, na ławkach, kiedy jestem na placu zabaw ze starszym synkiem itp. A już najbardziej wkurza, kiedy te wszystkie "uprzejme" osoby głaskają mnie po brzuszku i zachwycają się tym, że jestem w ciąży. Mój brzuszek nie jest własnościa publiczną, kurcze :-D Dlatego generalnie wolę wychodzić z domu wieczorem albo wcale.
 
reklama
Ja natomiast może to nie to że się wstydzę ale jest mi z nim ciężko a przedewszystkim napewno nie czuje sie atrakcyjna wrecz przeciwnie chowam sie przed moim M. Bo glupio mi ze takiego wieloryba wpuszcza do łóżka :-(
 
Do góry