reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ktora mama kladzie niemowlaka spac o 19?

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
witajcie,
Mam pytanie do mam ktorych niemowlaki śpią juz kolo godziny 19.
- ile śpią godzin - do której rano
- ile maja tygodni/miesięcy
-od kiedy kładziecie spac dzieci o 19?
- ile maja pobudek w tym czasie na karmienie (chodzi mi o karmienie piersią, nie butla )
- czy któraś z was kładła wczesniej niemowlaka później np.o 20-21, zmieniła na 19 i zauwazyla jakas roznice w jakości snu ?
 
reklama
Rozwiązanie
witajcie,
Mam pytanie do mam ktorych niemowlaki śpią juz kolo godziny 19.
- ile śpią godzin - do której rano
- ile maja tygodni/miesięcy
-od kiedy kładziecie spac dzieci o 19?
- ile maja pobudek w tym czasie na karmienie (chodzi mi o karmienie piersią, nie butla )
- czy któraś z was kładła wczesniej niemowlaka później np.o 20-21, zmieniła na 19 i zauwazyla jakas roznice w jakości snu ?
Ciągiem śpi do 24 i później co 3h pobudka na karmienie. Wstaje ok 8.00-8.30
Ma 6 mies. i o 19/20 zasypia od 2 mies. życia wcześniej raz zasypiała o 20 a innego dnia nawet o 24 jeśli męczył ją brzuszek.
Moja córka wprawdzie ma już roczek. Ale o godzinie 18:45/19 chodzi spać od 6miesiaca. Spala do 7 rano. Ale w dzień maksymalnie miała dwie drzemki po ok 50 minut.

Zmieniłam jej bo wcześniej kładłam ją o 20 i budziła się o 6. Ale za to w dzień spala dwie drzemki po 1.5h.

Teraz chodzi spać o 19:30. Śpi do 8:15. I jedna drzemka w ciągu dnia godzinna.
 
Milenka ma 2 miesiące. Ja kąpię 18:30-19:00 zależy jak marudna się robi, później karmienie, czasami budzi się około 22:00 na zmianę pieluszki i jedzenie. Różnie śpi czasami wstaje około 2:00 zje i śpi do mniej więcej 6:00 zje i dalej śpi do około 10:00. Wszystko zależy od dziecka :)
 
Do 3 miesiaca kąpalismy mała koło 20 - 21 i szła spać. Aktualnie ma skończone 4 msc i o 19 już jest płacz i musi iść do kąpieli i do spania. Czasem zaśnie od razu w czasem jest jeszcze godzinę aktywna.
Budzi się co 2 godziny na cyca odkąd się urodziła 🤦🏼‍♀️ ale to tak przez sen pije więc luz.
Budzi się ok 7.00
W ciągu dnia mamy 3 drzemki po 1-2 godziny
 
Ja karmię mm, ale do 8 mz mała chodziła spać o 19/19.30 spala do 7/8 ,budziła się w nocy 2/3 razy na mleko ,teraz ma 10.5 mz idzie spać 20/20.30 I ma 1/2 pobidki wstaje 8/9
 
witajcie,
Mam pytanie do mam ktorych niemowlaki śpią juz kolo godziny 19.
- ile śpią godzin - do której rano
- ile maja tygodni/miesięcy
-od kiedy kładziecie spac dzieci o 19?
- ile maja pobudek w tym czasie na karmienie (chodzi mi o karmienie piersią, nie butla )
- czy któraś z was kładła wczesniej niemowlaka później np.o 20-21, zmieniła na 19 i zauwazyla jakas roznice w jakości snu ?
Ciągiem śpi do 24 i później co 3h pobudka na karmienie. Wstaje ok 8.00-8.30
Ma 6 mies. i o 19/20 zasypia od 2 mies. życia wcześniej raz zasypiała o 20 a innego dnia nawet o 24 jeśli męczył ją brzuszek.
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry