reklama

Która nakładka na sedesik.

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez ewelinkaaa7, 7 Sierpień 2009.

1. ewelinkaaa7

ewelinkaaa7 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.

Mam pytanie czy posiadacie dla swoich pociech nakładki na sedes jak tak to jakie?
    I czy lepsza jest ta:

czy ta:

Proszę o opinie.

2. karola615

karola615 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam, my osobiście z nakładki nie korzystamy, tylko z nocniaczka, albo prosto na muszle, ale kilka moich znajomych ma tą pierwszą i nie narzekają... a łatwo można je dostać w sklepach...z tą drugą jeszcze się nie spotkałam

3. reklama
  4. Ankami

Ankami mamy lipcowe'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja córka używa podobnej do tej pierwszej, kupiłam jej zwykłą granatową NUKa. Jest dobrze wyprofilowana, nie ślizga się po desce.

5. Fanti

Fanti Mamusia swoich synusiów <3 Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My mamy taką nakładkę (z castoramy) i sprawdza się świetnie.
    Nie wiem jakiej płci masz dziecko i w jakim wieku bo przy nakładkach to też dość ważne.. już tłumaczę dlaczego.. otóż dla dziewczynki nie ma to większego znaczenia ale dla chłopca i to małego (w wieku powyżej roczku lub młodsze do mniej więcej 2 latek- ale to tylko moje zdanie :sorry2:) może być problem z obsikiwaniem kibelka i wtedy lepiej sprawdzają się nakładki z "wypustką" czyli profilowane.. ale jeśli chłopiec jest już starszy (mój ma 2 lata i 8 miesięcy i korzysta z nakładki od 5 miesięcy ) to bez problemu starcza zwykła nakładka bez profilowanego przodu.

6. ania_77

ania_77 Mama Marcinka i Julki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam taką samą jak na pierwszym zdjęciu i polecam. Sprawdza się rewelacyjnie.
    Wcześniej miałam taką jak Fanti ale u nas się nie sprawdziła bo Marcin wpadał razem z nią do toalety ;-) Jednak to była nasza wina bo nie dopasowaliśmy do toalety więc przed kolejnym zakupem zrobiliśmy obrys i jest ok.

Ostatnia edycja: 8 Sierpień 2009
  7. ewelinkaaa7

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Synek ma 14 miesiecy skonczone, i mysle wlasnie nad jakąś jeszcze.Bo do nocnika mu pupa wpada a i on z niego spada.

8. Fanti

Fanti Mamusia swoich synusiów <3 Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Skoro do nocnika wpada mu pupcia to może lepiej przymierzyć go do jakiejś nakładki bo one zazwyczaj mają otwory takiej samej wielkości co nocnik. Tą pierwszą co pokazywałaś z kubusiem widziałam dziś w biedronce i powiem, że dość solidnie wykonana i cena także przystępna jak na disneya.

9. Felidae

Felidae Mama_Misia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :-) akurt na czasie jestem
    bo na wyjezdzie musielismy kupic cos :-)
    a ze Michał kupke robi tylko na kibelku a rano go wysadzam na nocnik ( tak na spiaco ok4 rano) to w biedronce zakupilam wlasnie ta pierwsza deske i nocnik w komplecie z wypusta . nakładke mozna nałozyc na samą musze jak i na deske wiec jest zrobiona tak ze raczej bez zadnych obaw bedzie pasowac na kazdy typ toalet ( a nie kazda taka jest) jedna miałam taka ze sie ślizgała i mały sie bał. za nic nie chciał na tym usiąśc. deska kosztowala 14,99 nocnik 9,99

10. reklama
  11. ewelinkaaa7

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nio wlasnie ja potrzebuje miekko-twarda nakladke.

12. efunia

efunia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my mamy baby bjorn. jest dość droga, ale sprawdza się świetnie.
    ma regulację, jest podgumowana i trzyma sie po nałożeniu jak przyklejona :-)
    ma też wygodny uchwyt i u nas wisi sobie na wężu od spłuczki (którym płynie woda do spłuczki).
    tymek sam ją nakłada, choć częściej korzysta z nocnika.

Poleć forum