reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Która z dziewczyn miała mały przyrost Hcg w pierwszych tygodniach ciąży ?

Dołączył(a)
2 Marzec 2019
Postów
8
Hejj Wszystkim ! :blink: Jestemu nowa. Mam mega ważne pytanie czy moje stężenie jest Ok? Czy raczej cos sie kroi nie dobrego..
Ostatnia miesiączkę miałam 30.01
Zrobiłam (przyznaje się bez bicia) bete z krwi 26.02 wyniosła „9.8”
Postanowiłam , ze zrobię ponownie by sprawdzić czy jest dobry przyrost... 1.03 ( 2 dni spóźniony) wyszła 13.0...
Normy w laboratorium to:
3-7 tydz 5.0-50.
1-2tydz 50.-500.0
2-3 tydz 100.0-5000.00
3-4 tydz 500.-10000.0
Dziewczyny, co sądzicie o tym... sama nie wiem co myśleć...
 
reklama
Myślę, że przyrost jest zbyt mały. Ciężko interpretować na tak małych wartościach, więc jeżeli okres się nie pojawi to ponowiłabym betę za jakiś tydzień.
 
Hejj Wszystkim ! :blink: Jestemu nowa. Mam mega ważne pytanie czy moje stężenie jest Ok? Czy raczej cos sie kroi nie dobrego..
Ostatnia miesiączkę miałam 30.01
Zrobiłam (przyznaje się bez bicia) bete z krwi 26.02 wyniosła „9.8”
Postanowiłam , ze zrobię ponownie by sprawdzić czy jest dobry przyrost... 1.03 ( 2 dni spóźniony) wyszła 13.0...
Normy w laboratorium to:
3-7 tydz 5.0-50.
1-2tydz 50.-500.0
2-3 tydz 100.0-5000.00
3-4 tydz 500.-10000.0
Dziewczyny, co sądzicie o tym... sama nie wiem co myśleć...
A robiłas 2 razy w tym samym labolatorium?
 
reklama
Czyli jest nadzieja, ze pójdzie do gory? Uspokoiłas mnie !
Nadzieja zawsze jest :) ale chodziło mi akurat o to ze beta od poziomu 0 podnosi się dopiero po zaniezdzeniu. Czyli jest wyszło Ci już 13 to zarodek jest już zagniezdzony (jeśli sie myle to prosze mnie poprawic). Na spokojnie. Mojej szwagierce beta rosła na poziomie 20-30%, lekarz kazał się nastawić ze nic z tego nie będzie a dzisiaj jest w 26tc :)
 
reklama
Czyli jest nadzieja, ze pójdzie do gory? Uspokoiłas mnie !
:)M
Nadzieja zawsze jest :) ale chodziło mi akurat o to ze beta od poziomu 0 podnosi się dopiero po zaniezdzeniu. Czyli jest wyszło Ci już 13 to zarodek jest już zagniezdzony (jeśli sie myle to prosze mnie poprawic). Na spokojnie. Mojej szwagierce beta rosła na poziomie 20-30%, lekarz kazał się nastawić ze nic z tego n
Nadzieja zawsze jest :) ale chodziło mi akurat o to ze beta od poziomu 0 podnosi się dopiero po zaniezdzeniu. Czyli jest wyszło Ci już 13 to zarodek jest już zagniezdzony (jeśli sie myle to prosze mnie poprawic). Na spokojnie. Mojej szwagierce beta rosła na poziomie 20-30%, lekarz kazał się nastawić ze nic z tego nie będzie a dzisiaj jest w 26tc :)


Dziękuje :) mam nadzieje, ze w Poniedziałek podniesie sięo 100% :sorry2:
 
Do góry