reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Które imię dla syna bardziej Wam się podoba?

Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi i jednak z mężem zrezygnujemy z imienia Robert i zostaniemy przy Danielu :) Jednak tez uważam, że imię Dawid i Daniel są podobne do siebie i mogą się mylić....

Dlatego wspólnie z mężem bierzemy też pod uwagę imię Leon :)

Co sądzicie?
Wszedzie gdzie tylko widzę Leona krzyczę że to moim zdaniem najpiękniejsze imię męskie :)
 
reklama
Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi i jednak z mężem zrezygnujemy z imienia Robert i zostaniemy przy Danielu :) Jednak tez uważam, że imię Dawid i Daniel są podobne do siebie i mogą się mylić....

Dlatego wspólnie z mężem bierzemy też pod uwagę imię Leon :)

Co sądzicie?
No i ok...Daniel też ok, ale Leon fajniejszy. Jak nie trzymacie się literki "D" to ok...
Już o krok bliżej wyboru jak widzę, fajnie
 
Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi i jednak z mężem zrezygnujemy z imienia Robert i zostaniemy przy Danielu :) Jednak tez uważam, że imię Dawid i Daniel są podobne do siebie i mogą się mylić....

Dlatego wspólnie z mężem bierzemy też pod uwagę imię Leon :)

Co sądzicie?
Leon czemu nie ale baaardzo teraz popularne jeśli to Wam nie przeszkadza to już Wasza decyzja:)
 
Leon czemu nie ale baaardzo teraz popularne jeśli to Wam nie przeszkadza to już Wasza decyzja:)
Popularne imię, ale nie aż tak bardzo :) Teraz to najpopularniejsze dla chłopców to Antoś, Jaś, Aleksander, Franek, Jakub.... Ja w swoim życiu poznałam osobiście tylko jednego Leona, a mam ponad 30 lat :D
 
Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi i jednak z mężem zrezygnujemy z imienia Robert i zostaniemy przy Danielu :) Jednak tez uważam, że imię Dawid i Daniel są podobne do siebie i mogą się mylić....

Dlatego wspólnie z mężem bierzemy też pod uwagę imię Leon :)

Co sądzicie?
mamy syna Filipa, i jak będziemy mieli kiedyś drugiego syna to będzie to Nikodem albo właśnie Leon. Także mi się bardzo podoba 🥰
 
Leon czemu nie ale baaardzo teraz popularne jeśli to Wam nie przeszkadza to już Wasza decyzja:)
Popularne imię, ale nie aż tak bardzo :) Teraz to najpopularniejsze dla chłopców to Antoś, Jaś, Aleksander, Franek, Jakub.... Ja w swoim życiu poznałam osobiście tylko jednego Leona, a mam ponad 30 lat :D
Bo to dzieci są aktualnie, u nas w zlobku dużo Leonów, Stasię i Antki mają ok. 5 lat jak widzę w moim środowisku.
Dla mnie popularne tylko w rankingu. Pracowalam w zlobku i w calej placówce nie było ani jednego leona.
W moim otoczeniu rekordy popularności bije Olek, Staś, Nikodem, antos lata świetności ma juz za sobą, ale nadal dość często występuje.
 
reklama
Ja widzę po szafkach w zlobku po prsotu ;p
Mam Leona bo wlasnie nie mialam nigdy w grupie, ani nie poznalam. Wydawalo mi sie wyjątkowe. Nawet w szpitalu w którym rodziłam i sledzilam galerię noworodków w czasie mojej ciąży ani po porodzie nie pojawił sie zaden Leon, a minal juz rok. Trochę mi szkoda, ze tak zyskuje na popularności ;p
 
Do góry