reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Które imię dla syna bardziej Wam się podoba?

Dla mnie popularne tylko w rankingu. Pracowalam w zlobku i w calej placówce nie było ani jednego leona.
W moim otoczeniu rekordy popularności bije Olek, Staś, Nikodem, antos lata świetności ma juz za sobą, ale nadal dość często występuje.
A to nie znałam nawet rankingów pełno Leosiów w moim otoczeniu poprostu:) Ale ja też nadałam córce bardzo popularne imię bo poprostu podobało mi się najbardziej😁
 
reklama
Mam Leona bo wlasnie nie mialam nigdy w grupie, ani nie poznalam. Wydawalo mi sie wyjątkowe. Nawet w szpitalu w którym rodziłam i sledzilam galerię noworodków w czasie mojej ciąży ani po porodzie nie pojawił sie zaden Leon, a minal juz rok. Trochę mi szkoda, ze tak zyskuje na popularności ;p
A w ogóle bo tak chyba jest że wpadamy na coś co wydaje nam się oryginalne i nikt tak nie robi i nagle okazuje się że wszyscy na to wpadli tak to chyba jest z trendami ogólnie😅ja też nadałam ,,oryginalne" na te 5 lat temu imię jednej córce i nagle co rusz spotykam;)
 
A to nie znałam nawet rankingów pełno Leosiów w moim otoczeniu poprostu:) Ale ja też nadałam córce bardzo popularne imię bo poprostu podobało mi się najbardziej😁
Ja znam wszystkie rankingi z ostatnich kilku lat :D zrobilam porządny risercz :)
A w ogóle bo tak chyba jest że wpadamy na coś co wydaje nam się oryginalne i nikt tak nie robi i nagle okazuje się że wszyscy na to wpadli tak to chyba jest z trendami ogólnie😅ja też nadałam ,,oryginalne" na te 5 lat temu imię jednej córce i nagle co rusz spotykam;)
Bo dla każdego rodzica jego dziecko jest wyjątkowe :)
Zdradz jak ma na imię Twoja córa? :)
 
A mnie i męża rankingi popularności imion tak naprawdę nie interesują........ Tylko nie możemy się zdecydować Daniel czy Leon, bo dwa imiona nam się bardzo podobają..... :)
 
reklama
Do góry