reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Którego ginekologa polecacie? Warszawa/Łódź?

@Dolvit
Tak robimy na NFZ w poradni Diagnostyki i Leczenia Niepłodności czy jakoś tak. Na parterze gdzieś podobno jest. Może Ciebie gdzie indziej zapisali nie wiem.
Ja w ofercie którą znalazłam właśnie było napsiane na stronie, że nie wymagają dokumentów, skierowania nic.

Oto ona:
"Kto może skorzystać z Programu?
W ramach ubezpieczenia zdrowotnego z programu kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego w Polsce w latach 2016-2020 mogą korzystać pary. Nie ma ograniczeń wiekowych. Nie potrzebne jest żadne skierowanie. Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę. Tel. (42) 271 18 04; (42) 271 18 07 w godz. 8-15:35."

Pobrano z: strony internetowej iczmp
 
reklama
@Dolvit
Tak robimy na NFZ w poradni Diagnostyki i Leczenia Niepłodności czy jakoś tak. Na parterze gdzieś podobno jest. Może Ciebie gdzie indziej zapisali nie wiem.
Ja w ofercie którą znalazłam właśnie było napsiane na stronie, że nie wymagają dokumentów, skierowania nic.

Oto ona:
"Kto może skorzystać z Programu?
W ramach ubezpieczenia zdrowotnego z programu kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego w Polsce w latach 2016-2020 mogą korzystać pary. Nie ma ograniczeń wiekowych. Nie potrzebne jest żadne skierowanie. Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę. Tel. (42) 271 18 04; (42) 271 18 07 w godz. 8-15:35."

Pobrano z: strony internetowej iczmp
Aaa my mamy skierowanie do genetyka na badania genetyczne. To raczej coś innego ale dobrze, że to podrzuciłaś to pewnie się zapiszemy :)
 
Może czasem dobrze wiedzieć co nie co, Tym bardziej jak doktor z dobrymi opiniami to może i sensowny faktycznie. Ale to idziecie do niego na NFZ czy prywata?

Ile się już staracie?
Na nfz ja już mam skierowanie od gina, mąż jedzie w środę do rodzinnego po swoje skierowanie. Tak żeby kariotypy nam razem zrobili i mi te ewentualne mutacje. Prywatnie od cholery kasy te badania kosztują :o same kariotypy dla 2 osób tysiaka...a gdzie reszta...
 
No widziałam - kosmiczne ceny mają... Dlatego fajnie, że w tym Madurowiczu dają możliwość kobietom się przebadać pod względem tego czy jej geny nie wpływają na ew. poronienia zeszłe.

Jeszcze trochę i marzec i się dowiem co mi tam pozlecają - bo mam nadzieje, żę nie odeśle mnie z kwitkiem :)
 
No widziałam - kosmiczne ceny mają... Dlatego fajnie, że w tym Madurowiczu dają możliwość kobietom się przebadać pod względem tego czy jej geny nie wpływają na ew. poronienia zeszłe.

Jeszcze trochę i marzec i się dowiem co mi tam pozlecają - bo mam nadzieje, żę nie odeśle mnie z kwitkiem :)
Ciekawa też jestem:) daj znać jak to u was wyglądało
 
No dam, dam :) Pewnie.

Niektóre babki pisały, że nie jest taki chętny kierować na badania, ale wole się sama przekonać jaki kto jest, niż sugerować się może jakąś znerwicowną babką wstawiającą komentarz na znany lekarz.pl :)
 
reklama
Hej ja za tydzień jadę do matki polki do kliniki niepłodności iczmp właśnie na ten projekt. Ktoś już był o powie jak wygląda pierwsza wizyta?
 
Do góry