reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Którego stycznia przyszliśmy na świat??

Którego stycznia się urodził/urodziła dzidzia??


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
SylwiaZ - moja imienniczko z sondy wynika, że jest jeszcze 3 bobas z 20-tego - dogoniliśmy tą trójkę z 27-ego :-p Ja zobaczyłam mojego synka o 16:55, a Ty?
 
No To Jestesmy GóRą Czwarta Z 27 Stycznia!!!!:-):-):-):-):-)
Godzina 11.35!!!! Wspaniały Szpital W Pucku Duża Piękna Sala Z Wanną I Wieloma Innymi Duperelami!!! Michalinka Rodziła Sie 12 Minut, Ja Leżałam Na Podłodzę Na Boczku (bo Tak Mi Było Wygodnie)!!!!

michaśka Pozdrawia Swoich 3 "bliżniaków":-):-):-):-):-):-)!!!

 
Ewa maria zapraszamy na styczniowe mamusie i sztyczniowe dzieciaczki opowiedz cos o swoim synusiu ,jakie problemy was spotkaly i oczywiscie pochwal sie chlopakiem :)
pozdrawiamy i witamy .
 
reklama
Mój synek urodził się w ostrej zamartwicy.Był nietypowo ułożony(tylna odmiana ułożenia potylicznego,poród z rączką).Ja do tej pory nie mogę się jeszcze otrząsnąć z koszmaru jakim był ten poród.Mamy za sobą 10 miesięcy ćwiczeń i masę wizyt u specjalistów,ale opłacało się,bo teraz to nawet sami lekarze są zdumieni efektami.Michaś jest zdrowym dzieckiem i nadrobił wszystkie zaległości ruchowe.
Co do pochwalenia się synkiem to niestety nie umiem wrzucić tu zdjęcia ale jak tylko ktoś mi pokaże jak mam to zrobić to oczywiście natychmiast pochwalę się moim Słoneczkiem.
 
Do góry