reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Który krem dla dzieci?

Mrooofka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Listopad 2012
Postów
20
Miasto
Uk
Witam Was Mamusie:)
Właśnie robię listę niezbędnych rzeczy i zastanawiam się, którą serię kosmetyków kupić dla naszej Julci.
Może macie już jakieś doświadczenia albo słyszałyście opinie pozytywne?
Chciałam kupić Nivea Baby ale ktoś napisał że to ten sam producent co Bambino, więc po co przepłacać?
Ponoć kosmetyki Babydream z Rossman sa bardzo dobre ale jakos mnie nie przekonują...
Macie jakieś pomysły?:-)

pozdrawiam Was!
 
reklama
Ja pewnie zdecyduje sie na ziaja dla dzieci 'ziajka' Ziaja
sa delikatnie, łagodnie pachną.
Babydream przetestowalam oliwke (jest super) i szampon (nie jest super) ;)
 
W Niemczech ostatnio były kosmetyki dla dzieci w Rosmanie które miały bakterie wywołującą zakazenie organizmu - sepse. Wiec nie mam zaufania do babydream....
Ja moje dziecko pierwsze myłam w mydle bambino a drugie kupiłam emulium do kapieli jest droższe ale bardziej wydajniejsze i super dla skóry, nawet gdy był juz w szpitalu pielegniarki także uzywaja balsamu emuluim lub olliatum (mogę troche przekrecać nazwe) sa to bardzo dobre kosmetyki chociaz tak jak pisałam drogie ale wydajniejsze niz te inne. Chociaż osobiscie dla mnie bardzo dobre jest mydełko bambino. Jeżeli chodzi o krem do pupy to linomag z fitamina F i E ,dobrze mieć alantan plus jak dziecko ma jakieś problemy ze skórą i sudocrem jeżeli pupka odparzy się.
 
W Niemczech ostatnio były kosmetyki dla dzieci w Rosmanie które miały bakterie wywołującą zakazenie organizmu - sepse. Wiec nie mam zaufania do babydream....
EWASK kochana tak właśnie powstają niepotrzebne plotki i zniechęcanie do produktów, które dla niektórych mogą okazać się naprawdę dobre, poza tym starszych młode mamy przyszłe i obecne;-)
Sepsy nie wywołuje żadna konkretna bakteria, proponuję poczytać:
Sepsa – Wikipedia, wolna encyklopedia

Ja w kwestii kosmetyków nie pomogę za bardzo, na odparzenia i ich zapobieganiu polecam gorąco bepanthen, uważam że warto też mieć sudokrem, u nas świetnie sprawdził się przy potówkach. Fanka oliwki jakoś nie jestem, niszczy ubrania bardzo,my stosowaliśmy lotion jonhona ale wiem, że wiele dzieci ma uczulenie, u nas sprawdziły się kosmetyki tej firmy tylko, że ja niewielki wybór miałam bo mieszkam poza PL. Koleżanki z Polski bardzo sobie właśnie Nivea kosmetyki chwalą a cześć właśnie te z rosmmana
 
ja uzywalam wszystko jak lecialo... bambino mydelko do kapieli i pozniej oliwka z bambino, najczesniej jednak neutral. w Pl chyba nie ma tej firmy. tu sa proszki, oliwki, mydla... wszystko bezzapachowe. z Nivea chyba nic nie mialam... Libero rowniez polecam, ale w Pl pewnie tez nie ma :-D

no to napisze chociaz co na odparzenia...
- sudocrem
- panthenol
- masc cynkowa
- bepanthen
- Linomag
- bambino z cynkiem
- tormentiol
- timodine ( na recepte )

no i stara dobra maka ziemniaczana :-)
 
U Nas sprawdziły się na początku kosmetyki firmy nivea, potem się okazało że córa ma azs więc musieliśmy się przerzucić na emolienty.
Lekarze przestrzegają przed kosmetykami J&J ponieważ po nich sypie, i to bardzo.
Na odparzenia u Nas sprawdził się sudocrem oraz olej lniany.
Na mroźne i wietrzne dni nadał się krem nivea do twarzy.
 
Dziękuję Wam za zainteresowanie:)
Ja również poza granicami ojczyzny. Do Anglii nas wywiało, ale polskie kosmetyki zawsze moge załatwić;)


W Niemczech ostatnio były kosmetyki dla dzieci w Rosmanie które miały bakterie wywołującą zakazenie organizmu - sepse. Wiec nie mam zaufania do babydream....
Ja moje dziecko pierwsze myłam w mydle bambino a drugie kupiłam emulium do kapieli jest droższe ale bardziej wydajniejsze i super dla skóry, nawet gdy był juz w szpitalu pielegniarki także uzywaja balsamu emuluim lub olliatum (mogę troche przekrecać nazwe) sa to bardzo dobre kosmetyki chociaz tak jak pisałam drogie ale wydajniejsze niz te inne. Chociaż osobiscie dla mnie bardzo dobre jest mydełko bambino. Jeżeli chodzi o krem do pupy to linomag z fitamina F i E ,dobrze mieć alantan plus jak dziecko ma jakieś problemy ze skórą i sudocrem jeżeli pupka odparzy się.

właśnie chyba zdecyduje się na oilatum czy jakoś tak:rofl2: bo moge je dostac chocby na ebay:)
 
reklama
Do góry