reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Który krem dla dzieci?

Ja na podrazniona skóre pupki polecam z całego serduszka Sudocrem nawet maść robiona na recepte pediatry nie pomogła mojej małej. Ale nieźle sie też sprawdziły Linomag w kremie, nivea baby na odparzenia. Nie polecam natomiast J&J kosmetyków u mnie i małej (jestesmy alergiczkami) powodowaly wysypkę i suchosć. Świetne dla wrazliwej skóry sa emolienty to prawda tylko dośc drogie. Aha i jeszcze jedną dośc dziwna rzecz stosowałam do kąpieli za namowa połóżnej: ugotowane i przecedzone siemie lniane. fajną córcia miała po niej skóre. Kazde dziecko inaczej reaguje na kosmetyk wiec zobacze czy ten sam zestaw bedzie miał zastosowanie przy moje drugiem Córci:-)
 
reklama
Hej :)
U nas sprawdziło się mydełko w kostce bambino, emalium jakieś do kąpieli dodawane, używałam różnych i każde jest dobre, więc wybierałam cenowo najlepsze :) na pupę bepanthen, a na potówki i na jakieś niespodzianki warto mieć sudokrem, tylko z uwagą na to że dziewczynkom nie można smarować warg sromowych nim. Na potówki polecam też kąpiele z dodatkiem mąki ziemniaczanej, ale skoro rodzimy w marcu nas ominą :)
 
Do góry