reklama

Który park rozrywki wybrać?

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez Pluszanka, 20 Czerwiec 2012.

1. Pluszanka

Pluszanka Początkująca w BB

2. mamalulu

mamalulu Początkująca w BB

A może polskie (żorskie) Miasteczko Twinpigs?
    W zasadzie jeszcze nie byłam (więc żeby nie był na mnie! :-)), ale śledzę ich fanpage i kuszą mnie codziennie, żeby zostawić tam trochę kaski. :happy2:

3. reklama
  4. mariopawel201

mariopawel201 Początkująca w BB

Disneyland - przereklamowane.
    Polecam Legoland - fajnie zwłaszcza, że dzieci można zarazić klockami lego, lub jeśli już mają to dodatkowo zachęcić:) Ja jestem zwolennikiem klocków lego dla dzieci ale to już temat na inny dzień:)

5. obladioblada

obladioblada Początkująca w BB

A może Prater Park w Wiedniu ? Bardzo fajny.

6. dosia76

dosia76 Zaciekawiona BB

W Twinpigs zanudziliśmy się totalnie... Nie moje klimaty nudziłam się z dzieciakami ;)

7. Anulkka

Anulkka Początkująca w BB

Ja słyszałam o jakimś Dinoparku koło Malborka:
    dinopark.malbork.pl
    Jeszcze nie byłam, ale dzieci mnie męczą.
    :-)

8. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

A może gdzieś dalej??? Ja wybieram sie do Skandynawii do Parku rozrywki Bakken , wybieramy się na rejs promem z unity line.

9. niezapominajkaa

niezapominajkaa Początkująca w BB

Moja propozycja to park Kulturinsel w Niemczech, ale przy granicy z naszym krajem. Doskonałe miejsce na rodzinny wypad i jedno z najfajniejszych miejsc w jakich byłam z dziećmi :)

10. reklama
  11. poczytna

poczytna Początkująca w BB

Hyde Park w Niemczech. W Polsce niestety nie ma parku rozrywki godnego polecenia. Energylandia jest słaba.

12. Saberity

Saberity Początkująca w BB

Gardaland jest super! Byliśmy tam dwa razy, dzieciaki zadowolone. My też. W sumie możesz sobie wejść na stronę parkmania.pl i poczytać o różnych parkach rozrywki w Europie i na świecie. Oni tam maja wszystkie informacje! Bilety tez sobie tam kupicie, żeby na miejscu nie musieć czekać w kolejkach. Kocham Włochy!

Poleć forum