reklama

Który program w TV oglądacie.

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Monija, 15 Kwiecień 2015.

1. Monija

Monija Początkująca w BB

Nie shejtujcie mnie za pytanie o tv, ale tak siedzę i się zastanawiam, który program jest teraz wśród mam najpopularniejszy :)
    Jest teraz kilka fajnych w tv jak się zaczął nowy sezon na wiosnę. Ja z tych reality to chyba najchętniej oglądam ten o Małych Geniuszach i Dom Wróżek (to na tv puls). W sumie jak się siedzi tyle w domu to jest czas na wszystko, a sprawy ezoteryki mnie teraz akurat bardzo zainteresowały. Pewnie, że więcej tam rozrywki, ale ogólnie fajnie to wszystko ubrane.

2. finkemma

finkemma Fanka BB :)

Uwielbiam Masterchefa, Kuchenne rewolucjie, Ugotowani no i jedyny serial na jaki patrze to Na Wspolnej.Tylko to ogladam w tv jesli mam ochote obejrzec jakis film to alekino w internecie :)

3. reklama
  4. muzykanat

muzykanat Początkująca w BB

Ja oglądam prawie całą ramówkę TLC. Uwielbiam salon sukni ślubnych, coś nowego, coś pożyczonego, pogotowie ślubne Randy'ego i wiele wiele innych. Jestem również zwolenniczką programów o gotowaniu.

5. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

Jeden z dziesieciu, az zal ze nie ma wiecej takich programow ;)

Ale lubie tez top chef.

6. DariaKwia

DariaKwia Aktywna w BB

Od czasu do czasu oglądam kulinarne programy np. Ugotowanych ale nie jestem w to jakoś wkręcona. Lubię Mam Talent, ale oglądam tylko odcinki z castingów;)

7. maximum

maximum Fanka BB :)

Też lubię oglądać te programy kulinarne: Ugotowani, Top Chef czy Kuchenne rewolucję. Choć teraz to raczej same powtórki lecą.

8. AnnaJagoda

AnnaJagoda Zaangażowana w BB

Wszelkie kulinarne i śpiewane. Po prostu odpoczywam przy nich sobie. :)

9. malszko

malszko Zaciekawiona BB

ja sporo ich oglądam-duzo by wymieniać, lubie kulinarne.

10. reklama
  11. Dulce

Dulce Fanka BB :)

ja bardzo lubię National, Discovery i TVP Historia

12. renia1321

renia1321 Moderator

Polsat Cafe TVN style i kuchnia+ czasem też TVP2

Poleć forum