reklama

Który szpital wybrac?

Temat na forum 'Piła' rozpoczęty przez Magdalena777, 7 Październik 2015.

1. Magdalena777

Magdalena777 Fanka BB :)

Witam, od niedawna mieszkam w Pile, poradzę ciążę u dr gajewskiej. Niestety tyle naczytalam się i nasluchalam o tutejszym szpitalu, że nie jestem entuzjastycznie nastawiona do porodu tam. Zastanawiam się nad Trzcianka, Walczem lub Złotowem bo do Bydgoszczy czy Poznania mogę nie zdazyc. Jakie macie doświadczenia i gdzie planujecie urodzic swoje maluszki?

2. Monika77

Monika77 Fanka BB :)

Ja rodziłam w Pile, ale miałam cesarki (jedną nagłą drugą planowaną). Nie mogę zbyt narzekać. Jak w każdym szpitalu można trafić na personel fajny i kiepski. Dużo zależy od nastawienia pacjentki. Jak pacjentka jest marudna i roszczeniowa to wszędzie będzie mieć problemy. Moja znajoma rodziła w Trzciance i bardzo narzekała, ale to może być właśnie ze względu na to, że była roszczeniowa.

3. reklama
  4. Magdalena777

Magdalena777 Fanka BB :)

Ja roszczeniowa to na pewno nie jestem, ale mam bardzo niski próg bólu. Pierwsza córkę rodziłam naturalnie i to było dla mnie traumatyczne przeżycie ale personel miałam jak z bajki tylko ze to było w USA i nawet mi się nie śni żeby to się w Polsce powtorzylo. Jedyne czego bym nie chciała to żeby mi dzidzie jakimś gronkowcem zarazili a czytalam ze w Pile to jest norma.
    Monika Twoje dzieciaczki zdrowe i wyszły ze szpitala o czasie?

5. Monika77

Monika77 Fanka BB :)

Magda, miałam oby dwie cesarki i w obu przypadkach wyszłam w trzeciej dobie. Maluchy były zdrowe, lekko zażółcone. Ale wolałam z nimi jak najszybciej iść do domu by czegoś nie załapały. Witkowi żółtaczka w domu się zwiększyła, ale udało się nam uniknąć szpitala. Poradziliśmy sobie z nią w domu. Zresztą Maja też miała podwyższoną bilirubinę, ale nie tak jak Witek.

Poleć forum