reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ktory wozek byscie wybrali dla swojego dziecka ?

daria0607

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2009
Postów
2 731
Miasto
MG/Wlkp
witam wszystkich :-)
pisze z do was liczac ze moze ktos ma juz te wozyczki albo sie zastanawia nad ich kupnem:)
przypadly mi go gustu dwa wozki jeden x landera drugi mutsy ale nie moge sie zdecydowac chociaz mam jeszcze czas:)
wiec moze wy doradzicie :)

[h=1]Mutsy Evo 2012 / 2013[/h]
mutsy_evo_s.jpg


  • Lekka rama wózka wykonana z aluminium
  • Waga spacerówki 8,4 kg
  • Czarna lub biała rama
  • Regulowane oparcie do pozycji leżącej
  • Zintegrowany podnóżek
  • Łatwość prowadzenia
  • Niewielkie rozmiary po złożeniu
  • Rączka ze skóry ekologicznej
  • Unikalny obrotowy system przednich kół
  • Wyjątkowa łatwość obsługi i możliwość montowania spacerówki w dwóch kierunkach.
  • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami
  • Regulowany i zdejmowany pałąk bezpieczeństwa
  • Powiększana budka chroniąca przed wiatrem i słońcem,
  • Koła piankowe, przednie mniejsze, obrotowe z możliwością blokady, natomiast tylne większe, które wyposażone są w mocny hamulec,
  • Koła posiadają łożyska kulkowe, co zapewnia większą ich trwałość oraz cichsze i łatwiejsze prowadzenie wózka,
  • Regulowany podnóżek
  • Łatwość składania wózka
  • Kompaktowy po złożeniu
  • Pojemny, miękki kosz na zakupy.
  • waga: 8,4 kg
  • rozłożony (dł.x szer.x wys.) - 89 x 61 x 105 cm
  • złożony (dł.x szer.x wys.) - 68 x 69 31 cm
Do wózka Evo pasują foteliki samochodowe:
Mutsy Safe 2go i Traveller oraz foteliki Maxi-Cosi Cabriofix, Citi oraz Pebble.





[h=1]X-Lander X-Move - Głęboko-spacerowy[/h]
productvariant-22114-l-1.jpg

Nowość w kolekcji X-Lander. Wózek głęboko-spacerowy X-Lander X-Move jest nowoczesnym połączeniem popularnych modeli XA i XQ. Wyposażony został w duże pompowane koła, możliwość mocowania siedziska spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy oraz modny obecnie design. Nowinką techniczną są światełka LED zamocowane w podnóżku, które ułatwiają spacery po zmroku. Na stelażu wózka mocować możemy foteliki samochodowe największych aktualnie firm: Maxi Cosi czy BeSafe.



  • nowoczesny, lekki i bardzo wytrzymały stelaż ze stopu aluminium w kolorze grafitowym;
  • duże pompowane koła, w kolorze czarnym;
  • wszystkie koła łożyskowane;
  • przednie koła mniejsze, obrotowe z możliwością zablokowania;
  • wygodne składanie wózka na płasko;
  • haczyk zapinający stelaż po złożeniu, który umożliwia postawienie konstrukcji w pionie;
  • pełna teleskopowa rączka o regulowanej wysokości;
  • światełka ledowe w podnóżku zapewniające widoczność nocą;
  • hamulec blokujący tylne koła działający poprzez nacisk z góry;
  • obszerny, siatkowy kosz na zakupy w kolorze czarnym;
  • moskitiera w podnóżku;
  • gondola X-PRAM Q o sztywnej konstrukcji;
  • budka zdejmowana, wyposażona w wygodny piankowy uchwyt do przenoszenia;
  • schowana tylna moskitiera w budce na upalne dni;
  • zewnętrzne materiały impregnowane, nieprzemakalne;
  • wewnątrz bawełniana wyściółka -wyjmowana do prania;
  • miękki materacyk, który również można prać;
  • przykrycie przeciwwiatrowe do gondoli;
  • praktyczne kieszenie wewnątrz i na zewnątrz gondoli;
  • po bokach wygodne uchwyty do mocowania;
  • niezwykle prosty montaż na stelażu;
  • w zestawie folia przeciwdeszczowa i moskitiera;
  • dodatkowo adaptery do montażu gondoli;
  • siedzisko spacerówki podobnie montujemy przodem lub tyłem do kierunku jazdy;
  • miękka tapicerka zdejmowana do prania;
  • dwustronna wkładka amortyzująca;
  • płynna regulacja odchylenia kąta oparcia do pozycji leżącej;
  • 5-punktowe szelki bezpieczeństwa z miękkimi otulinkami;
  • regulowany podnóżek;
  • odblaski podnoszące bezpieczeństwo podczas spacerów;
  • wyjmowany, tapicerowany pałąk ochronny;
  • 2 częściowa, składana budka z dodatkowym daszkiem przeciwsłonecznym;
  • okienko widokowe na górze budki;
  • pokrowiec na telefon komórkowy z tkaniny antyradiacyjnej;
  • w zestawie: Color Pack w wybranym kolorze.

SYSTEM COLOR PACK: Nowe rozwiązanie umożliwiające swobodny dobór kolorystyki tapicerki wózka spacerowego. Teraz, możesz do grafitowej bazy wózka dobrać jeden lub więcej spośród sześciu zestawów barw, stwarzając w ten sposób kompletny produkt w ulubionym kolorze. Poprzez łatwą zmianę tapicerki, nasz system pozwala Ci dopasować wygląd wózka do okoliczności takich, jak pora roku, płeć dziecka czy tendencja w modzie. Dzięki wygodnemu zdejmowaniu elementów tapicerki można jeszcze łatwiej utrzymać wózek w czystości.
 
reklama
Ja bym wybrała x-landera, a jak sie nie możesz zdecydować to kup x-landera w pierwszym uśmiechu, bo teraz jest opcja zwrotu bez kosztów do 30 dni. Przynajmniej zobaczysz, wypróbujesz a jak Ci nie spasuje to odeślesz! Chociaż te nowe modele wydaja mi się super!
 
Mi sie bardziej mutsy podoba:)) fajny bo ma czarny stelaz(co lubie) i jest ponoc lekki:)) najlepiej zobaczyc oba wozki w sklepie:)
 
wlasnie nie mam jak ich zobaczyć w sklepie bo w niemczech ich nie ma;/ a do polski chyba juz przed porodem nie pojade:(wlasne mutsy lekki i maly jak sie zlozy łatwo z nim podróżować
x lander plus za kola i jest wieksza spacerowka;/ i ciezko sie zdecydowac;/
 
jak bys zdecydowala sie na EVO daj znac jak sie uzytkuje :)
mi sie podba evo lub 4rider, dobrze ze ciaza trwa 9 mies to jest czas na podjecie decyzji :p
 
jak bys zdecydowala sie na EVO daj znac jak sie uzytkuje :)
mi sie podba evo lub 4rider, dobrze ze ciaza trwa 9 mies to jest czas na podjecie decyzji :p

wczoraj gladalam osobiscie mutsy evo i w sobote jade go kupic bo jest naprawde super lekki gondola bardzo dluga spacerowka nie jest za wielka ale wydaje mi sie ze starczy :)maz jest wysoki 190 cm i dla niego nie byl za niski to jest duzy plus :)

zapomnialam dodac super amortyzacja !!!!:)
 
Ostatnia edycja:
wczoraj gladalam osobiscie mutsy evo i w sobote jade go kupic bo jest naprawde super lekki gondola bardzo dluga spacerowka nie jest za wielka ale wydaje mi sie ze starczy :)maz jest wysoki 190 cm i dla niego nie byl za niski to jest duzy plus :)

a jaki kolorek wybralas ?
a spacerowka nie wydaje sie za za plytka na okres zimowy ? spiwor rozwiaze sprawe ?
w komplecie jest oslonka na nozki do spacerowki czy trzeba dokupic osobno ?

rozwazam ten wozek ale tez 4rider krzyczy KUPPP MNIEEE ! :rofl2:
 
w niemczech byl tylko czarny i granat jutro jade do holandii i tak kupuje albo czerwony albo ten taki siwy;p na czarnym stelazu raczej :) jutro wszystko sie okaze:) powiem ci ze akurat w spacerowce byl spiworek wsadzony i wydaje mi sie ze wystarczy :) jeszcze spodobal mi sie maxi cosi elea ale maz jest za mutsy mowi ze ladniejszy a spacerowka taka sama :) jeszcze w tej spacerowce w evo jest plus ten podnozek ze jak male dziecko mozna go zapiac do palaga dziecko nie wyleci i tak jak by mial mala gondolke :) a na kiedy masz termin ?
ja mam termin na wrzesien i wydaje mi sie ze bedzie super wozek :) jeszcze jutro zobacze tylko 4rider i mysle ze wtedy podejme decyzje :)
 
reklama
a jaki kolorek wybralas ?
a spacerowka nie wydaje sie za za plytka na okres zimowy ? spiwor rozwiaze sprawe ?
w komplecie jest oslonka na nozki do spacerowki czy trzeba dokupic osobno ?

rozwazam ten wozek ale tez 4rider krzyczy KUPPP MNIEEE ! :rofl2:

oslonke trzeba dokupic :)
 
Do góry