reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ktory wozek byscie wybrali dla swojego dziecka ?

reklama
oczywscie ze sie pochwale ale to po sobocie bo nie wiem czy nie zostane w holandii :) luty to fajna pora ja kolejne dziecko z konca roku;p to zima mi nie straszna;d
 
wozek jest rewelka kupilam bialy na czarnym stelazu po prostu sliczny lekki i zwrotny:) kazdemu sie w rodzinie podoba :) do tego dostalam spiworek mega cieply i otulny:)
 
wozek jest rewelka kupilam bialy na czarnym stelazu po prostu sliczny lekki i zwrotny:) kazdemu sie w rodzinie podoba :) do tego dostalam spiworek mega cieply i otulny:)
gratulacje nowej bryczki ;) jak bedzisz miala zdjecia to prosze sie pochwalic :) a on jest mocno bialy ? mialam nadzieje ze taki jasny szary
 
jest dla mni bialo srebny:) jeszcze czarny nam sie podobal :) narazie jest zlozona w kartonie;p jak bede miala rozłożonego to wstawie zdjecia :) bo jak raz go rozlozylam to mi corka z niego wyjsc nie chciała;p i musialam schować :) spacerowka nie jest jakas wielka ale do 2 lat starczy albo wiecej bo moja corka ma 3 lata ale jest bardzo duza wygląda na 5 to nawet sie w niej miescila :)
 
majusz ja tez rozwazam kupno mutsy evo.. jest piekny ale zastanawiam sie czy gondola nie bedzie za mała na zime?? tez mam termin na wrzesien:) i czy wiesz cos na temat kół painkowych przy nim? da rade jezdzic w zime i nie zniszca sie za szybko?
 
majusz ja tez rozwazam kupno mutsy evo.. jest piekny ale zastanawiam sie czy gondola nie bedzie za mała na zime?? tez mam termin na wrzesien:) i czy wiesz cos na temat kół painkowych przy nim? da rade jezdzic w zime i nie zniszca sie za szybko?

gondola jest moim zdaniem duza do pierwszego dziecka mialam espiro i gondola byla moim zdaniem mniejsza a corka jezdzila w niej do lutego a urodzila sie w listopadzie . wydaje mi sie ze spokojnie starczy na 6 miesiecy bo ja pewnie dluzej nie bede wozic bo pierwsze dziecko tez szybko juz siadało i jeździło w spacerowce :) ja mialam piankowe kola w pierwszym wozku i tylko byl problm z tymi malymi bo nie chciały po sniegu jechac ale w evo sa duze kolo i spokojnie dadza rade czytałam ze ponoć mozna zmienic na pompowane kola ale nie wiem bo ja wole piankowe :) i sie nie dowiadywalam dokladnie :)a kola piankowe niszcza sie bardziej latem bo te kamienie co wchodza w opony to robia duze dziury;/
 
w necie jest podany wymiar gonodli, jest standardowa ani specjalnie wielka ani malutka ;)
duza role gra dziecko moja corka przy urodzeniu miala 56 cm (tez wrzesniowa panna) w godnoli jezdzia do 5/6 mies bo pozniej zaczela mi w wozku na nogi stawac glebokim ;)
 
reklama
Moja przyjaciółka już niedługo rodzi i tez ma straszne dylematy wózkowe, ale chyba zdecyduje się właśnie na spacerówkę, co sama jej polecam. Chociaż wahała się przez chwilę, bo dla niej spacerówka kojarzy się tylko z piękną sukienką, rozwianym włosem i słodko śpiącym bobasem, a nie z polską rzeczywistością, ale namówiłam ją, bo u mnie się sprawdziło.
PS. 4rider, o tak, do wielu kobiet on krzyczy:) jest piękny:)
 
Do góry