reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ktory wozek byscie wybrali dla swojego dziecka ?

Witajcie jestem mamą 3 letniej Mai drugie maleństwo urodzi się w kwietniu :-) powiem wam, że mi też strasznie spodobał się mutsy evo jeszcze nie widziałam go na żywo ale i tak się w nim zakochałam :-D
W pierwszej ciąży zastanawiam się nad kupnem x-landera jednak po obejrzeniu na żywo zmieniła zdanie są ciężkie, duże i jakoś tak klekoczą... dla mnie nie są warte swojej ceny, chociaż nie wypowiadam się jak to się ma do modeli z 2012 roku :cool: Na pewno wielkim minusem jest brak przekładanego siedziska.

Natomiast evo wydają się lekki, zwrotne, mają przekładane siedzisko i składają się do małych rozmiarów

pozdrawiam
 
reklama
Ja tez chcialam bardzo Evo jednak po odwiedzinach w sklepie sie rozmyslilam :|
glowne minusy to latajaca raczka, staly dwa i w oby ta raczka latala gora dol, i plytka spacerowka :( a tak go chcialam buuuu ;(
 
Ja go mijam codziennie na spacerach, wizualnie jest super, narazie wersja głęboka jeździ.:-D Obie z tą panią patrzymy na swoje wózki :-D ja jeżdżę jane riderem, czasami woże gondolę na stelazu jane challenger.
 
Byłam dziś oglądać Evo i bardzo mi się podoba. Byłam nastawiona prawie na 100 % na x-landera a tu takie miłe rozczarowanie. Lżejszy, ładniejszy.
Kolor bright blue. Narazie biorę czarny stelaż z gondolą i fotelik Maxi-cosi Cabrio kolor: checker blue. Na wiosnę dokupię spacerówkę.
 
witam wszystkich
ja mam wozek mutsy evo ten bialy :) jest jak dla mnie rewelacja lekki super skrętny i proawdzi sie jak piórko . u mnie zadnej ruchomej raczki nie ma nie wiem moze przez to ze kupowałam w holandii moze tam dawaja lepsze niz w polsce ale wątpię:-D a i amortyzatory rewelacja :) moje dziecko uwielbia w nim spac jedyny minus to to ze jak wklada sie dziecko do gondoli to główka leci w dol podkładam mu pieluszkę ja tego osobiście nie widziałam mama mi pokazała ze przod lekko leci w dol ja sie dziecko wsadzi :)
 
Mój maluch jezdzi w wózku GRACO EVO . Spodobał mi się od razu . Ważne dla mnie było to ,by był lekki, zwrotny ,a ten taki jest . Dodatkowo w zastawie dostałam osłonkę przeciwdeszczową i śpiworek . Super wózeczek .
 
reklama
Witajcie Drogie Panie .
Proszę o pomoc , już kolejny miesiąc mija a mój synek (8 miesięczny bobasek ) nie ma wózka spacerowego . Proszę pomóżcie mi coś wybrać . Chciałabym by spacerówka była wygodna , nadawała się na nadchodzącą zimę , by była duża , dla chłopca , miała regulowany podnóżek .
Pomóżcie
 
Do góry