reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Który wózek wybrać dla niemowlaka 2w1?

Dołączył(a)
3 Styczeń 2022
Postów
7
Hej. Chciałabym prosić o poradę, bądź opinie osób które posiadają te wózki, który sprawdzi się lepiej Muuvo Quick Onyx Black Głęboko Spacerowy czy cavoe osis 2w1 wózek głęboko-spacerowy ? :)
 
reklama
Mamy Muvo, ale Slick. Bardzo sobię chwalę. Spacerówka mogłaby być trochę szersza i amortyzacja ciut większa, ale jest OK. Sprawdza się dobrze. Drugiego wózka nie znam.
 
Oj tak... Ja jeszcze też się nad tym zastanawiam, ale chyba postawię na któryś z tych modeli : https://skiddou.com/kategoria-produktu/wozki-dzieciece/ . Słyszałam, że tam można kupić naprawdę dobre wózki w całkiem niezłej cenie. Czy to prawda? Czy macie jakieś doświadczenie z firmą ? Co możecie powiedzieć o nich?
Tez szukam opini o tych wozkach bo mi sie podobaja:-) ale tu mam pytanie czy te wozki 2w 1 sie sprawdzaja? Czy lepiej osobno kupowac? Mieszkam na 3 pietrze bez windy zalezy mi na zgrabnym,lekkim wozku zebym dala rade wnosic :-(
 
Przecież to to samo
No nie do końca. 2w1 to gondola+spacerówka. 3w1 posiada dodatkowo pierwszy fotelik (tzw. łupinę). A te w większości (oprócz wózków producentów bezpiecznych fotelików takich jak np. Maxi Cosi czy cybex) to zwykłe antymandaty, które z bezpieczną jazdą nie mają nic wspólnego.
 
No nie do końca. 2w1 to gondola+spacerówka. 3w1 posiada dodatkowo pierwszy fotelik (tzw. łupinę). A te w większości (oprócz wózków producentów bezpiecznych fotelików takich jak np. Maxi Cosi czy cybex) to zwykłe antymandaty, które z bezpieczną jazdą nie mają nic wspólnego.
W dalszym ciągu są to te same wózki z fotelikiem lub bez.
 
W dalszym ciągu są to te same wózki z fotelikiem lub bez.
No jeżeli chodzi Ci o to, że są tej samej jakości to tak są to te same wózki. Ale myślę, że @marta18691 odradzała zestawy 3w1 ze względu na beznadziejne i mało bezpieczne łupiny, a nie fakt, że sam wózek jest wykonany gorzej.

Poza tym 2w1 to nie to samo co 3w1. Gdyby były dokładnie takie same, zawierały by tyle samo elementów.
 
reklama
Do góry