reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Który wózek wybrać? Kinderkraft czy Firkon?

reklama
Rozwiązanie
Ja tez się zastanawiam nad kinderkraftem ale trafiło na Anexa . Szwagierka mi go poleciła i u nas wózek sprawdził się super . Ja mieszkam w mieście a ona na wsi a wózek nas nie zawiódł .
Wybór należy tylko i wyłącznie do Was. To Wam musi się wygodnie prowadzić, dużo zależy jak często będziecie wychodzić na spacery czy wolicie leciutki czy bardziej gabaryt. I co najważniejsze w jakim będzie dziecku wygodniej ponieważ to ono przede wszystkim będzie z niego korzystać. Radzę wraz z małżonką przeanalizować wszystkie wady i zależy obydwu wózków.
 
Tak na zdjęciach wygląda jakby Firkon miał większą budę od spacerówki, a to dość ważne. Ale trudno być pewnym bez oglądania.

Foteliki w obu zestawach są niemarkowe, grożą np. wyrwaniem pasów podczas wypadku.
 
reklama
Witam,

Wraz z żoną chcemy kupić wózek dziecięcy wielofukcyjny 3w1. Zastanawiamy się nad jednym z tych dwóch:
1.Kinderkraft Prime
Link do: KINDERKRAFT Wózek wielofunkcyjny+fotel 3w1 PRIME

2.Firkon Vesta std
Link do: WÓZEK DZIECIĘCY FIRKON VEST 3w1 + akcesoria! wys24

Który polecacie? Ktoś pomoże w wyborze? Stawiać na niemiecką jakość czy polską? ;)
Znajoma z osiedla ma drugi. Ładnie się prezentuje. Pogadam z nią jak się sprawuje i cosik skrobnę więcej ;)
 
reklama
Powiem szczerze, że sama właśnie zastanawiałam się nad tymi wózkami. Jednak po przetestowaniu w sklepie kilku dodatkowych opcji zdecydowałam się na anex i nie żałuję! Wózek jest bardzo wygodny, solidny, super sobie radzi na każdym podłożu i fajnie wygląda;)
 
Do góry