reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Który żłobek najlepszy dla mojego dziecka w warszawie?

kaTekla

ja
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2008
Postów
21
Miasto
Warszawa
Witajcie.
jestem w trakcie poszukiwania jakiegoś dobrego żłobka na terenie warszawy-w okolicach mokotowa ewentualnie centrum lub śródmieścia. Bardzo zależy mi na dobrej opiece i zajęciach dodatkowych. Poza tym bardzo ważna jest dla mnie też opinia innych. Może macie jakieś doświadczenia? Albo możecie coś polecić? Bardzo proszę o jakąś radę, jakieś namiary. Napiszcie też jakich miejsc na pewno unikać!
bardzo dziękuje za informacje i pozdrawiam
 
reklama
Hej, moj patryś chodził do Akademii Maluszka, jest dużo zajęć dodatkowych, tańce, muzyka, jakieś podstawy angielskiego dla starszych dzieci, do tego pamiętam jak dziecko ma urodziny to jest specjalna "impreza" na dzień dziecka są strasznie fajne rozrywki, ciocie są rewelacyjne, ja tam byłam bardzo zachwycona, szczególnie jak patryś rano wstawał i cieszył się że idzie, i to dla mnie było najważniejsze i chyba najbardziej przekonywujące.
pozdrawiam i życzę powodzenia w decyzjach
 
Do góry