reklama

ktos sie stara o dzidziusia za pomoca metody in vitro lub inseminacji ????

Staramy sie o dzisziusia :)

1. joweg

joweg Fanka BB :)

]Czesc :-) jestem wlasnie przed zaplodnieniem i mam stres jest ktos kto tez sie stara lub rowniez oczekuje na termin?????

2. gorzkosia7

gorzkosia7 Początkująca w BB

cześć!! zgłaszam się :) ja dopiero się szykuje na pierwszą wizytę, też się zaczynam denerwować powolutku jak to wszystko się rozwinie!!! teraz mam dylemat czy robić bardania tj FSH, MTC, LH< ipt. bo nie wiem czy za miesiąc będą one ważne i czy nie będę musiała ich powtarzać. Pozdrawiam. Trzymam za Ciebie wielkie kciuki

3. reklama
  4. joweg

ja robilam wszystkie badania u ginekologa ale potem w klinice i tak mi je powtarzali :) planowany termin zaplodnienia okolo 22 sierpnia :)

5. gorzkosia7

no to trzymam mocno kciuki :) a właśnie a jak wyglądała sytuacja finansów czy na pierwszej wizycie coś płaciłaś i jak to wyglądało? a gdzie będziesz miała zabieg?

6. zuzanka81

zuzanka81 ...szczęśliwa mama.

cześć dziewczyny,
    ja mam podejście już drugie tzw criotransfer prawdopodobnie 27.08 trzymam kciuki za Wasze I podejście&&&&&&&&&&&&&

7. gorzkosia7

zuzanko, za Ciebie również trzymam mocno kciuki!!!!

8. joweg

niestety musze jeszcze czekac :) teraz czekam na okres i sie zaczyna :) nie moge sie doczekac :) za ktora proba wam sie udalo ?:) ja mieszkam w niemczech i normlanie tutaj 50% pokrywa kasa chorych ale dopiero od 25 roku zycia i niesetyt musimy placic wszystko sami, mamy tylko jedna szasne :( mam nadzeije ze wszystko bedzie ok :) pozdawiam

9. gorzkosia7

Kochana na pewno się uda, to czekanie musi kiedyś się skończyć aby później była wielka radość!!!!!!!

10. reklama
  11. joweg

ciezko mi tak :)

12. gorzkosia7

wszystkim jest ciężko ale spokojnie DAMY RADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poleć forum