reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ktoś się wybiera we wrześniu na żelazną? szukam współtowarzyszek porodu w św. Zofii

Ja tez nie mam pojęcia gdzie rodzic,poprzednio w Mińsku mazowieckim tam mam o wiele blizej niz do Warszawy,a teraz nie wiem chciałabym w wa-wie ale boje sie tego odsyłania od szpitala do szpitala,jesli nic sie nie zmieniło to chyba tylko z inflandzkiej nie odsyłaja,ale jest za to taka masówka ze tez mi sie to nie podoba.Chyba decyzje podejmę blizej porodu,jak bede cos wiedziec czy mam wskazania do cc czy raczej naturalnie,w minsku nie mozliwosci znieczulenia nawet za opłata a poprzednio choc mi nie zalezało przed porodem to w trakcie napewno bym skozystała bo to był dla mnie jakis armadegedon króry i tak zakończył sie cesarką
 
reklama
Ja mam termin na 2 września, ale wybieram się do IMiD, ewentualnie Żelazna (bo blisko). Ale jak jest przy Żelaznej - nie wiem, nie byłam. Byłam za to w IMiDzie na IP (sić! ropień gruczołu Bartolina), trochę biednie, ale pomoc sprawna, personel miły, położna na każde pytanie odpowiadała...
 
Do góry