reklama

ktoś wie co to jest? zdjecie

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Balbinkasia, 19 Kwiecień 2012.

1. Balbinkasia

Balbinkasia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój synek ma13miesiecy od ponad 2tygodnitma cos nad warga lekarym twierdxzi ze jest to przesuszone od 10dni smaruje tlustym kremem ale sie nie poprawilo mial ktos do czynienia z tym albo wie co to? Załaczam zdjecie

Załączniki:

Ostatnia edycja: 20 Kwiecień 2012
  2. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    idz do dermatologa tam nie trzeba skierowania najlepiej na oddział dziecięcy jesli masz w okolicy

a ---fotki nie ma

3. reklama
  4. dubeltówka86

dubeltówka86 Mama Emilki i Joasi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecam Mediderm na wszelkie zmiany skórne, krem potrafi zdziałać cuda....jeżeli nie pomoże pozostaje tylko dermatolog;-)

5. Maziajka

Maziajka Moderator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    9
    masc cynkowa;)

6. EEnil

EEnil Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja starsza ma tak raz na jakiś czas, odkryliśmy, że ma to coś wspólnego z piciem z butelki na dworze:)))
    Jak nie smarujesz to puchnie i powiększa się...ja ostatnio dałam małej maść Alantan i zeszło w ciągu 2 dni...

7. Bodzinka

Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam takie jak oblizuje wargi na wietrze....Juz tydzień się męcze, natluszczam i nawilzam na zmiane...Ja stara baba a boli mnie i piecze. Podeszłabym do dermatologa czy to na pewno to i niech cos przepisze, zeby się dziecko nie męczyło...

8. Pysia29d

Pysia29d Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    antek miał czasem ,tez oblizywał buzie lub od smoczków.smoczki pozbylysmy sie i jest ok

Poleć forum