reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kubek niekapek

Dołączył(a)
23 Wrzesień 2017
Postów
1
Mój synek ma 5 miesięcy i jest karmiony piersią. Raz dziennie podaję mu jednak żelazo w butelce. Chciałabym rozpocząć naukę picia z niekapka. Polecicie mi jakiś konkretny niekapek?
Druga sprawa, za miesiąc będę mu rozszerzać dietę. Zakładając że moja pierś będzie nadal głównym posiłkiem, co i w jakich ilościach mogę mu podawać do picia w kubeczku?
 
reklama
Ja polecam philips avent ale ten z miękkim ustnikiem. A dziecku podawac najlepiej wodę przygotowaną do picia

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj syn ma 9 karmiony piersią i butelki nie toleruje w ogóle bawi sie nia.
Ma w domu niekapki kubek 360 bidon i kubeczek zwykly z raczka i czasen jak mu cos dam to się napije z tego kubeczka wlasnie z raczka albo lyzka.
Jemu sama piers wystarcza jak chce sie napic to pierś chce.
Pic jak mu dam to czasen lyknie a czasem odwraca główkę wiec nie mecze go tym może spróbuję później
A moczy duzo pieluszek:)
 
Moja tez 9 miesiecy i na piersi. Jak była mała Piła z butelki herbatki. Teraz nic nie przełknie, nabiera do buzi i wypluwa. Pierś wystarcza. Nawet soczki pic nie chce.
Bidon z rurka tez odpada.
 
@olcia1718
@Jadwiga orłowska
Autorka nie pyta się o to czy wasze dzieci tolerują butelki czy kubki.
Nie macie konkretnej odpowiedzi, to po co dyskytowac.
Pytanie było troszeczkę innej treści;)

@firosiro moj młody uczył się na kubkach niekapkach z miękkim ustnikiem firmy Canpol, później przeszliśmy na kubki BabyOno.
 
My tez zaczynalismy z Canpolem I miekkim ustnikiem, teraz mamy 2 kubki firmy Nuby i jeden kubek Doidy

Na początku proponuje podawać mu wode przegotowana ewentualnie bardzo rozcieńczona herbatkę dla dzieci od 6 miesiaca zycia. Dobre tez sa soczki dla dzieci od 6 miesiaca zycia firmy bobovita bez cukru, my je dodatkowo rozcienczalismy na początku.

Pozniej gotowaliśmy kompoty bez dodatku cukru ale z dodatkiem np gozdzika lub anyżku ale to juz jak córka miała 10 miesiecy.
 
Ostatnia edycja:
@olcia1718
@Jadwiga orłowska
Autorka nie pyta się o to czy wasze dzieci tolerują butelki czy kubki.
Nie macie konkretnej odpowiedzi, to po co dyskytowac.
Pytanie było troszeczkę innej treści;)

@firosiro moj młody uczył się na kubkach niekapkach z miękkim ustnikiem firmy Canpol, później przeszliśmy na kubki BabyOno.
Rozumiem ze startujesz na moderatorke ?;)
 
Rozumiem ze startujesz na moderatorke ?;)
Nie. Tylko w Twoim poście znowu jest przeslanka kp gorą, żadnego innego świństwa nie podawaj jak butelka czy smoczek.
To tyle co mam do dodania, chyba na tym mogę zakończyć tą dyskusje.

Ps. Wszelką uszczypliwość zostaw dla siebie;)
 
reklama
Nie. Tylko w Twoim poście znowu jest przeslanka kp gorą, żadnego innego świństwa nie podawaj jak butelka czy smoczek.
To tyle co mam do dodania, chyba na tym mogę zakończyć tą dyskusje.

Ps. Wszelką uszczypliwość zostaw dla siebie;)
Juz chyba zapomnialas jaka uszczypliwa potrafilas byc jak mialas poprzednie konto ja dobrze pamiętam ..nie wiem co teraz grasz
I po drugie sama sie wyszukujesz różnych rzeczy musze sie zasmucic ze nie w mojej wypowiedzi nie byla przeslanka o kp nawet tego na mysli nie mialam na mysli :-)
Wiec nie mysl za mnie i wyluzuj trochę :-)
 
Do góry