reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kubek z dziubkiem wolny

dossa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2012
Postów
69
Witam, moja mała ma 7,5 mca i nie potrafi pić z butli więc doszłam do wniosku, że nie będę już jej tego uczyć. Początkowo chciałam ze zwykłego kubka, ale za szybko i z aduzo leci i się zachłystuje. Ze zwykłego niekapka nie potrafi bo tam trzeba ciągnąć,a ona tego nie kuma. Wczorajw zięłam takiz wykłay niekapek z 3 dziurkami i wyjęłam ten zaworek w ten spośób,że przez dziubek leciał płyn bez potrzeby ciągnięcia i zaczęła połykać, myslę, że to jest sposób, tylko te 3 dziurki to trochę za szybko leci. Czy znacie jakieś takie kubeczki , które polegaja na tym, że płyn sam leci przez dziubek,ale jest jedna dziurka, bądź niewielka?
 
reklama
Albo poczekasz aż się nauczy kontrolować ilość wylatującej cieczy :) Tak to jest, że czasem wymaga to kilku (lub kilkudziesięciu hehehe) zmoczonym ubranek. :) Ja polecam tommy tippee taki (dość wolno leci): https://kidy.pl/tommee_tippee_pierwszy_kubek_z_uchwytami_190_ml_4m_niebieski-499-495-p.html albo z ikei z dziurkami. Z niekapka moze nie umiec pić, bo technika jest właściwie taka sama jak z butelki- trzeba ssać. Podawaj tez picie w zwykłym kubeczku tylko niewielką ilość to dla dzieciaków zwykle niezła frajda próbować :):):) a dla żuchwy niesamowite ćwiczenie :-) Powodzenia!
 
Do góry