reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchenka gazowo-elektryczna

Dołączył(a)
16 Luty 2010
Postów
8
Witam wszystkie kobietki.

Kobietki wyraźcie opinie odnośnie swoich kuchenek gazowych z elektrycznym piekarnikiem.
Chodzi mi dokładniej czy są to duże pożeracze prądu , czy macie dużo większe zużycie prądu na rachunkach , jak długo w nich pieczecie ( słyszałam ze krócej się w nich piecze niż gazowym) jak jest z czyszczeniem itp.
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
 
reklama
Ja mam kuchenkę gazową z piekarnikiem elektrycznym i jestem zadowolona, piecze równo, szczególnie jeżeli chodzi o ciasta, co do czasu pieczenia to nie mam porównania za bardzo ale wydaje mi sie ze szybciej sie nagrzewa wiec i szybciej piecze pewnie ;) Przy dotychczasowej cenie gazu przynajmniej u nas to myśle ze cenowo wychodzi na to samo albo i taniej nawet.
 
Z tego co się orientuję,to raczej nie pobierają dużo prądu,z tym że ja również posiadam kuchenkę gazową z piekarnikiem. W praktyce rzadko z niego korzystam,bardziej od święta.
 
Ja mam taki piekarnik whirlpool.Korzystam z niego bardzo często. Dużo piekę, głównie ciast. Ale zdarza się także upichcić jakiegoś kurczaka lub pieczeń.Rachunki nie są jakieś wygórowane,jestem raczej zadowolona.Myślę,że piekarniki elektryczne nowszego typu nie są takimi pożeraczami prądu jak ich poprzednicy sprzed kilku lat.
 
Dziewczyny mam dylemat i potrzebuję pomocy. Właśnie rozpoczynamy remont kuchni, niestety budżet nie jest zbyt wysoki. Muszę pozbyć się starej, pamiętającej jeszcze moją babcię, kuchenki gazowej i kupić coś w zamian. Taniej wychodzą tradycyjne kuchenki, ale czy mają one teraz tak wiele fajnych funkcji jak piekarniki do zabudowy?
 
Do góry