reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchnia do zabawy

JASS

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Listopad 2018
Postów
186
Wprawdzie tu u Dwulatków cisza, ale może jednak ktoś się odezwie.
Wybieram kuchnię do zabawy dla dwuletniej córki. Zależy mi, żeby była drewniana, bezpieczna i ładna. Skłaniam się ku DUKTIG z Ikei, ale jeśli macie sprawdzone podobne z innych firm to proszę o opinie.
 
reklama
Wprawdzie tu u Dwulatków cisza, ale może jednak ktoś się odezwie.
Wybieram kuchnię do zabawy dla dwuletniej córki. Zależy mi, żeby była drewniana, bezpieczna i ładna. Skłaniam się ku DUKTIG z Ikei, ale jeśli macie sprawdzone podobne z innych firm to proszę o opinie.
Polecam kuchnie z Lidla, ma dużo więcej bajerów niż ta z Ikei.
 
O dzięki za Lidla, nie widziałam jej wcześniej. A czy jest stabilna jako "wolnostojąca" czy trzeba mocowac do ściany?
Czy mikrofala ma otwierane drzwiczki?
 
Teraz widzę, że ja mam minimalnie inny układ szafek, bo ja mam mikrofale na dole nie na górze (najwyraźniej trochę zmienili układ przez rok). Ale wszystkie drzwiczki są otwierane, dodatkowo wszystkie czerwone guziczki coś robią - zapala się światło, jest wydawany odgłos okapu itp. Kuchnia jest stabilna. U nas po prostu stoi przy ścianie.
 
Też zaczęłam się już rozglądać wśród kuchenek i powiem Wam, że mam dylemat między drewnianą, a plastikową. Z jednej strony drewniana jest trwalsza, bardziej ekologiczna, ale jest też cięższa i trudniej ją przenieść z miejsca na miejsce, chociażby do sprzątania. Z tego powodu zerkam na plastikowe, które mają też sporo elementów interaktywnych, chociażby diody, szumy, brzdęki, przyciski :) zerkam na kuchnię Klein Bosch - macie z nią jakieś doświadczenie?
 
Ja z plastikowych przyglądam się Smoby Tefal. Są nawet ze zmywarka którą moja córka uwielbia... Jedyne "ale" to właśnie plastik...
Drewno jest prawdziwe, przyjemne. Drewniane zabawki pamięta się przez lata.
 
reklama
Ja postawiłabym na drewnianą, jeśli już chcecie kupować. Moja siostra miała dwie plastikowe i ciągle się przewracały, po czasie plastik się wyginał i były wgniecenia. Drewniana jest stabilniejsza, trwalsza i na pewno szybko się nie zepsuje.
 
Do góry