reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kuchnia majowych cieżaróweczek ;-) (nasze zachciewajki i pomysly na obiady)

wiki.25

mama kochanych brojków
Dołączył(a)
12 Listopad 2005
Postów
3 046
Miasto
Trójmiasto :)
dziewczynki wpadlam na pomysl poniewaz dzis wlasnie siedze i mysle co zrobic na obiad i mam brak weny abysmy wspieraly sie w takich momentach i dzielily przepisamy na obiady kolacje itp ..wiadomo w ciazy mamy rozne smaki zachciewajki i inne zapachy wiec moze i pomysly na obiady macie tez inne ;-)

takze dzielmy sie naszymi pomyslami na nasze zachciewajki jak i wlasnie na obiady i kolacje ;-)
 
reklama
ja lubię robić kurczaka z ryżem i warzywami po chińsku:)
Kroję kurczaka na małe kawałki, przyprawiam na pikantno, podsmażam. Później mieszam knorr fix chinski i zalewam kurczaka , trochę się smaży. Gotuję ryż, warzywa-chinskie-mrożonki przyrządzam w woku z sosem sojowym i przyprawami :) gotowe:)

Albo sałatka z selerem mmm...
-podsmażony kurczak(małe kawałki) moze byc w pikantnej przyprawie
-kostki żółtego sera
-seler w słoiku takie paseczki
-majonez
-gotowane jajka
-kukurydza

mozna trche pietruszki i przyprawy do salatek


wszystko wymieszać:)
uwielbiam kurczaka:)
 
Ostatnia edycja:
Carmella normalnie salatka pycha przepis wyglada..az narobilas mi ochoty moze w weekend zapodam ..akurat tatus przyjedzie to zrobimy sobie kolacyjke ;-)

wiecie co ja mam ostatnio mega zachcianki na slodkie i chodzi za mna
tort bezowy

kupujecie spody bezowe bita smietana (same robicie) i lody smietankowe i przeklada sie bezy ..lody...bita smietana i znowu bez..lody bita smietana i do zamrazalnika pycha ...teraz w ciazy jak ktos by mi to postawil jestem w stanie caly pochlonac :-)
 
haha ja bym prędzej same składniki zjadła zamiast tortu:D ale bezy to bym sobie zjadła... takie chrupkie mniam chyba mojego do sklepu wysle ]:->
 
to poprosimy o dostawe kurierem ;-)
jak dawno nie jadlam takich placuchow mniaaaam...
iii ciastoooo wiecie co naprawde blizej weekendu tez upieke ciasto tylko ze za mna to chodzi srnik gotowany polany czekolada mniaaaam
 
ja w piatek mialam ochote na placki ziemniaczane i musialam zrobic i zjesc :) a tak ogolnie to nie chce mi sie slodyczy (wczesniej to bylo nie do pomyslenia - codziennie musialam zjesc cos slodkiego a czekolada zawsze musiala byc w domku), teraz to bym caly czas jadla mieso, ryby, sledzie mam caly czas w lodowce i kapuste kiszona :) w sobote bylismy z mezem na zakupach i musialam sobie lososia kupic troche wedzonego bo tak mi sie chcialo :)
pozdrawiam i zycze milego dnia! :)

 
No i narobiłyście mi ochoty na placki ziemniaczane i chyba w najbliższej przyszłości zrobię. Uwielbiam ale staram się jeść rzadko bo źle się po nich czuję zazwyczaj.
 
reklama
Do góry