reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kuchnia majowych cieżaróweczek ;-) (nasze zachciewajki i pomysly na obiady)

reklama
ja w piatek mialam ochote na placki ziemniaczane i musialam zrobic i zjesc :) a tak ogolnie to nie chce mi sie slodyczy (wczesniej to bylo nie do pomyslenia - codziennie musialam zjesc cos slodkiego a czekolada zawsze musiala byc w domku), teraz to bym caly czas jadla mieso, ryby, sledzie mam caly czas w lodowce i kapuste kiszona :) w sobote bylismy z mezem na zakupach i musialam sobie lososia kupic troche wedzonego bo tak mi sie chcialo :)
pozdrawiam i zycze milego dnia! :)


Ja mam tak samo, tylko mięso w dużych ilościach, śledzie i wszystko na ostro!Wcześniej mogłam jeść słodkie na śniadanie, obiad i kolację, teraz mnie nie rusza zupełnie.
A co do tortu bezowego to uważajcie dziewczyny, bo bezy mogą zawierać salmonellę.
 
ach ja też mam ciąglę ochotę na coś konkretnego a nie na słodkie. Ostatnio nawet pizze musiałam zamówić chociaż nie przepadam za nią :), wczoraj zjadłam tosty z serem i cebulką. buziaki mamusie jak macie jeszcze jakieś przepisy na konkrety to dawajcie jak mi się coś przypomni to też wrzucę:)
 
Zazdroszcze! Ja nadal nie mam apetytu.... na co dzień mięsożerna, teraz na samą myśl o mięsie jest mi niedobrze :/ w ogóle lipa jakaś z tym jedzeniem u mnie :( chociaż! Owoce typu grejpfruty, kiwi, winogrona zjadam ze smakiem. Niech już to minie, bo męczące to okrutnie buu..
 
reklama
Ja wczoraj bawiłam sie z fasolką po bretońsku. Zrobiłam caly gar i teraz będę mrozić:-D
 
Do góry