reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kuchnia majowych cieżaróweczek ;-) (nasze zachciewajki i pomysly na obiady)

Och...tak mnie nachodzi i na "budyniowca"

-1/3 kostki masla
-3 lyzki cukru
-1 szkl. maki
-2lyz. proszku do pieczenia
-1lyzka kakao
-2jajka
-1op.budyniu smietankowego
-1op.budyniu czekoladowego
-2 serki waniliowe

a)Maslo,cukier i 1 jajko utrzec w misce na jednolita masa.Make,kakao i proszek do piecz wymieszac,potem przesiac do pierwszej masy.Wymieszac razem i wylozyc na dno tortownicy(26cm-srednia).
b)Budyn smietankowy ugotowac zgodnie z przepisem na opakowaniu,i goracy wylac na mase w tortownicy.
c)Budyn czekoladowy w proszku wsypac do serkow,dodac drugie jajo,wymieszac i wylac na wierzch poprzedniej masy.

Piec ok.40minut w 180'C (w juz rozgrzanym piekarniku)

SMACZNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
fiore nie zrobi mi sie ciapa ??? kiedys probowalam zrobic podobne i wyszla mi jedna wielka ciapa masz jakis sprawdzony sposob??? kurcze pysznie to brzmi
 
My nie gotujemy, zamawiamy ze stołówki w mieście, czasu brak, ale za to w weekendy - mniam

Ostatni obiadek. Filet z kurczaka rozbić jak do devolaja, napakować do środka mrożonego szpinaki i czosnku, owinąć plasterkami wędzonego boczku i do naczynia i do piekarnika, do naczynia dokładam też resztę szpinaku, cebulę, czosnek + czasami brokuły podlewam trochę wodą i tak na 40 min w 160 stopniach....... Pycha - coś podobnego jadłam w lipcu na weselu i danie spatrzone

Zachcianki jak w pierwszej ciąży - pomarańcze.......

nocanka, brzmi pysznie i mi smaka narobilas :-) ale zapewne nie bedzie chcialo mi sie zrobic:-(ja to ostatnio na latwizne ide i jakies takie szybkie i proste dania robie, typu schabowy na patelnie :-) ale zjadalabym cos takiego dobrego :-) jak juz powiem o ciazy rodzince, to poprosze o jakies pyszne danie, chyba mi nie odmowia :-) a mam zamiar w niedziele oglosic ta nowine
 
reklama
Do góry