reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchnia malucha & Przepisy kulinarne mam

a ja chrupka dałam a moje dziecko go olało, jak wszystko wsadza do pyszczka,tak chrupka raz wsadził, skrzywił się i już kolejnej próby nie było :-p:-p:-p


moj robi tak samo z chrupkiem, albo gdy daje mu do polizania jakis owoc :-p soczek albo papke np z jablka wciana az milo a jak ma polizac kawalek jablka to sie krzywi :sorry2:
 
reklama
mój bierze wszystko do buzi i ssie jak cyca ale chrupków mu nie dawałam bo akurat nie mam ale jak będę miała to może może. A najlepsze to jest to że jak wczoraj piłam wodę ze szklanki to Niko tak się patrzył i żal mi się go zrobiło i dałam mu się napić i szok:szok: on zrobił parę łyczków tzn 2-3. Dzisiaj będzie druga próba
 
. A najlepsze to jest to że jak wczoraj piłam wodę ze szklanki to Niko tak się patrzył i żal mi się go zrobiło i dałam mu się napić i szok:szok: on zrobił parę łyczków tzn 2-3. Dzisiaj będzie druga próba
Blanka też lubi pić ze szklanki:) Już dawno jej dawałam:tak: Nawet nieźle jej to wychodzi..jest mniej oblana niż jak pije z butli:):-D
 
propo picia ze szklanki.... nie wiem jak u was w szpitalu ale w moim juz na porodówce dokarmiali niemowlaki mlekiem wlasnie z takiego kubeczka Medeli (wyglada jak mala szklanka :tak:) no wiec widac dziecko jest w stanie napic sie tak juz od pierwszych dni ;-)

Gdy karmie Macka łyzeczka to jem razem z nim, bo gdy widzi ze ja jem to i on jest bardziej chetny do tego ;-) Maluszki juz coraz chetniej nasladuja rodzicow z tego co zauwazylam :tak:
 
wczoraj dałam na deser jabłko i winogrona z różanym puree i posmakowało mu to a dziś dostał zupkę z kurczakiem i myślę że mięso polubił a mam w znalazlam rozpiskę i tak od 9mc chrupki kukurydziane i tak samo nabiał dawać dzieciom
 
Ostatnia edycja:
wczoraj dałam na deser jabłko i winogrona z różanym puree i posmakowało mu to a dziś dostał zupkę z kurczakiem i myślę że mięso polubił a mam w znalazlam rozpiskę i tak od 9mc chrupki kukurydziane i tak samo nabiał dawać dzieciom


no tak...ale miesko jest od 6 msc a wiele mam wprowadza je wczesniej ;-):blink: to przeciez nie chodzi o to zeby czekac do dnia w ktorym dziecko skonczy dany miesiac aby wprowadzic cos nowego - kilka dni wczesniej nie robi roznicy np winogrona w sloiczkowych daniach sa od 4 msc a winogrona ogolnie (dla mam gotujacych dzieciom) sa zalecane od 7 msc zycia :sorry2: i komu tu wierzyc?
ja juz odpuscialm sobie rygorystyczne trzymanie sie standardow :tak: bo gdybym sie trzymala to do 6 msc zycia nie moglabym malemu niemal nic podac (bo gotuje sama) no a rozszerzac diete kazano mi juz w 3 msc jego zycia ;-)
 
agi ja na twoim miejscu właśnie bym się nie trzymała standardów. Skoro 'Miłoszek' mówi od 2 miesiąca życia to może jeść już jedzenie dla roczniaków :D
 
reklama
Do góry