reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchnia malucha & Przepisy kulinarne mam

Dziewczyny...macie jakiś dobry, sprawdzony przepis na ciasto do pizzy? ma być średniej grubości, nie taka cienizna, ale i nie gruba buła.
 
reklama
Dziewczęta( Martussiu) kupiłam avokado,papaye i mango. Jak wykorzystać avokado mam przepis ale na te inne nie. Może macie coś fajnego nie skomplikowanego i szybkiego .
 
Oj, Jolek - nie do mnie te pytania :-D Awokado kupiłam raz i to by było na tyle... nie smakowało mi wcale samo, nie wiedziałam z czym je podać... ble... papaya i mango jeszcze u mnie nie gościły :happy: moze jakaś salatka owocowa??...
a co Ci tak naszło na egzotykę??
 
nooo pewnie, żem zjadła ,a coooo:laugh2::laugh2:

A tak mnie naszło ,bo były przecenione za 1zł i pomyślałam ,że coś wymyślę i wymyśliłam. Z awokado zrobiłam pastę do krakersów, a reszta zniknęła w brzuchach starszaków .Oni wszystko wciągną .
 
reklama
Do góry