reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchnia malucha & Przepisy kulinarne mam

reklama
nieeee tak mi sie wymskło ...Świetnie sie dziś czuje , bo mi sie rymuje ....:-D:-D:-D

:-D:-D:-D
Zuzia chrupek nie je, bo tu takich nie ma,
plany są do d..., ciągle się je zmienia,
WHO niech lepiej zajmie się mamami w Afryce,
co z powodu skrajnej biedy karmią 5 lat cycem :-(
 
Dziewczyny jaki macie rozklad jedzenia swoich dzieciaczkow? chodzi mi mniej wiecej godzine posilku, co je, w jakiej ilosci?

U nas:
ok. 7 mleko 170ml
jak wczesniej czyli ok. 6 to ok. 9 gzodz. 60ml kaszki ryzowej
11 mleko 170ml
14/15 mleko 170ml
ok. 17 pol sloiczka zupki lub deseru
19.30 mleko 170ml
w nocy czasami cos tam wypije.

Jak mi nie wypije tego 170ml mleka to z tego co zostanie robie kaszke ryzowa i wcina az milo.

I kurcze jakos ubogie to wszystko mi sie wydaje

Witajcie!
U nas jest tak:
ok 6-7 mleko 180ml,
ok 11 kaszka Nestle mleczno-ryżowa bananowa tak z 8 łyżeczek,
ok 15 obiadek ze słoiczka (pół słoiczka 190ml)
ok 17-18 deserek ze słoiczka (np jabłko-marchew, jabłko-banan itp),
ok 20-21 mleko 210ml.
A oprócz tego w ciągu dnia herbatka ziołowa i soczki (przeważnie jeden na dzien).

Też się zastanawiam czy to wystarczajace ale moja córcia nie placze ze jest glodna wiec chyba jest oki:-) Przybiera na wadze wiec tyle chyba jak narazie jej wystarcza.
Pozdrawiam

74a104a914.png
 
Ostatnia edycja:
kika a po stałych posiłkach lub przed nie podajesz mleka? Zuzia się tak wścieka jak nie ma mleka, że uszy odpadają. Mlekomaniaczka:confused: jak to jest u was?

PS u nas pory podobne, skład nawet też, tylko to mleko - chociaż 100ml.
 
kika a po stałych posiłkach lub przed nie podajesz mleka? Zuzia się tak wścieka jak nie ma mleka, że uszy odpadają. Mlekomaniaczka:confused: jak to jest u was?

PS u nas pory podobne, skład nawet też, tylko to mleko - chociaż 100ml.

Nie już mleka nie podaje wiecej tylko rano i na noc a tak to kaszka obiadek i deserek. Moja córcia nie denerwuje sie że chce mleka. Czasami zdarza się że w nocy gdy się obudzi i niechce zasnąć to jej robie 120ml i wtedy zasypia ale to jest sporadycznie. Poczatkowo zastanawialam się czy to jej wystarcza czy czasem nie dac jej jeszcze mleka ale skoro nie placze że jest glodna i przybiera na wadze to chyba jest OK

74a104a914.png
 
pbg jakie mleko pije Twoja córcia?
Bo moja pije Enfamil 1 Premium ale ono jest od 0-6 miesiaca a juz niedługo moja córcia skonczy 6 miesiąc i zastanawiam się jakie mleko jej podawac.

74a104a914.png
 
ja już kiedyś wspominałam, że młoda na początku zajadała się kaszką mleczno-ryżową z banami, a potem przy każdej próbie (były 3) miała odruchy wymiotne jak jej próbowałam dawać.
Ostatnio kupiłam kaszkę ryżową z malinami, bo sobie pomyślałam, że woli swoje mleko, albo poprostu bananów nie lubi, a tu co? Daje jej dziś rano, a tu ...paw ;/
Nie wiem czemu to dziecko tak na kaszki reaguje.
 
reklama
a robisz jej na gesto do podawania lyzeczka czy polplynna z butelki?
Maja nie lubi kaszki podawanej lyzeczka wiec robie jej taka do butelki i wcina na sniadanie i kolacje bo samego mleka tez nie za bardzo chce pic.
 
Do góry