reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kuchnia Malucha

Lilek ma jeść na razie tylko z cyca...takie zalecenie pediatry. ale szczerze mowiac juz nie doczekam sie jak bedzie jadla zupki, deserki i takie tam...a cyc bedzie w uzyciu dopoki mlenio bedzie...ale niedluzej jak rok...
heheh...moja sasiadka karmi piersia swojego prawie czteroletniego synka,,,fujc,,,uwazam ze to juz zboczenie...
 
reklama
no 4 letnie dziecko karmione piersia:baffled: przesada:baffled:

mi pediaterka nic nie mówiła o podawaniu dodatkowego jedzonka następne szczepienie za miesiąc więc sie zapytam bo sama sie już nie moge doczekać jak będziemy sobie zajasać marcheweczke czy jabłuszko:-D
planuje karmić tak do 7,8 miesiąca no chyba że sama się nie odzwyczaje bo w końcu to takie miłe uczucie:tak::-)
 
Dla mnie karmienie nadal jest koszmarem, ale zamierzam je kontynuować do około roku, inne pokarmy zacznę wprowadzać jak słonik skończy pól roku, jestem przekonana, że do tego czasu cyc absolutnie mu wystarczy, wolę nie ryzykować kolejną alergią.
 
a my juz dosypujemy do butelki z mleczkiem platki ryzowe. mleczko geste- mala sie najada i spi swietnie, jak moj leniwy maz nakarmi mala mleczkiem bez platkow to mala placze za godzinke ze juz glodna!
portawy ze sloiczka dopiero kolo 5-6 miesiaca.
 
Przedwczoraj dałam Hani soczku jabłkowego pół na pół z wodą (miała zatwardzenie po tym mleczku A.R.) ale za bardzo jej nie posmakował :dry: Poczekamy, mam nadzieję, że z wiekiem gust jej się zmieni, bo jabłek w moim sadzie do upadu :-D
 
My tez tylko cyc. Chcialabym karmic do 8 miesiecy minimum ale nie dluzej niz rok. Mnie jakos nie korca zupki, deserki itd. Lubie karmic i jestem wygodna. nie ma podgrzewania, wyparzania, kupowania itd. Zaczniemy wprowadzac w 6 miesiacu, no chyba ze Kuba bedzie glodowal. Za kilka dni konczymy juz 4 miesiace i poki co pokarmu mam ful.
 
Wczoraj pediatrzyca kazala nam juz podawac pol sloiczka marchewki lyzeczka jako wstep do zupek. Dzis Kubus konczy 3 miesiace. Po tym jak podejemy mu marchewke do picia jest mniej kupek i nie sa zielone i wodniste. Sliniaki juz kupilismy:szok: :rofl2:
 
Magda nie toleruje dobrze laktozy i dlatego karmiłam ją piersią na przemian z Nutramigenem. Na szczęście wprowadziłam do od 2 t.ż i mała nie protestowała. Teraz z laktozą jest lepiej i karmimy ją głownie piersią i Enfamilem AR, bo straszliwie ulewała. Poprawa jest znaczna, ale chciałabym karmić wyłacznie piersią. Lekarz proponował wporwadzenie kleików zamiast tego mleka i chyba tak zrobimy, niech skończy 4 miesiace:-)
 
reklama
Wczoraj pediatrzyca kazala nam juz podawac pol sloiczka marchewki lyzeczka jako wstep do zupek. Dzis Kubus konczy 3 miesiace. Po tym jak podejemy mu marchewke do picia jest mniej kupek i nie sa zielone i wodniste. Sliniaki juz kupilismy:szok: :rofl2:

Ogromne buziaczki dla Kubusia z okazji jego małego święta!!! :-):-)

Megusek coś mi się wydaje że masz źle ustawiony suwaczek o jeden dzień , bo masz tak mojej Oli, a Kubuś dzień starszy ;-):-p


A co do kupek to przy samym cycu to właśnie takie wodniste są.
 
Do góry