reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kujący ból brzucha po prawej stronie

bobas2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2020
Postów
112
Cześć dziewczyny:) mam pytanie ... od wczorajszej nocy zaczął mnie kłuć brzuch po prawej stronie , odczuwam to nawet przy chodzeniu 😐 sprawia mi to dyskomfort czasem mam wrażenie, ze promieniuje aż do dolnej części brzucha . Miałam tak jakiś tydzień temu, ale w mniejszym stopniu, a dziś ból jest mocniejszy na tyle, ze muszę leżeć cały czas . Lekarza mam w poniedziałek dopieo . Czy któraś z was tak miała ? Dodam, ze jestem w 19 tygodniu ciąży . Pozdrawiam
 
reklama
Ja miałam tak . Moja lekarka stwierdziła, że wszystko się rozciąga i stąd takie dolegliwości raz były raz nie. Posilałam się nospą i magnezem . Teraz 34tc i jeszcze się to zdarza. Poniedziałek już nie długo więc lekarz rozwieje wątpliwości
 
Dziękuje za odpowiedz . Mam nadzieje, ze to nic poważnego .
Mój lekarz twierdzi, że do puki nie ma plamień czy krwawień nie ma co pamikować . Weź nospę nie zaszkodzi ja brałam bardzo długo i kup aspartan . Mi bardzo pomogł na wszelkie bóle związane z rozciąganiem się mięsni. U mnie ból do takiego stopnia , ze z boku na bok się przełożyć nie mogłam . Aspartan bralam 4razy dziennie i biorę do teraz. Pomógł po ok tyg i w końcu mogę spać.wszystko będzie dobrze
 
Dobrze, mąż l
Mój lekarz twierdzi, że do puki nie ma plamień czy krwawień nie ma co pamikować . Weź nospę nie zaszkodzi ja brałam bardzo długo i kup aspartan . Mi bardzo pomogł na wszelkie bóle związane z rozciąganiem się mięsni. U mnie ból do takiego stopnia , ze z boku na bok się przełożyć nie mogłam . Aspartan bralam 4razy dziennie i biorę do teraz. Pomógł po ok tyg i w końcu mogę spać.wszystko będzie dobrze
Dziękuje bardzo mocno za poradę . Wezmę sobie nospe a wizyta już niedługo . Jeszcze raz dziękuje bardzo :)
 
Do góry