reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kujawsko-pomorskie- jaki szpital i ginekolog?

Informacja od lekarza (ginekologa) czy jakiegokolwiek innego o istnieniu jego Prywatnego Gabinetu nie jest karalne:))) A na ciąży nie ma co oszczędzać... Prywatna wizyta ma swoje zalety, lekarz ma więcej czasu - z NFZ z tego co wiem ma tylko kwadrans, inaczej pewnie nocował by w gabinecie;)
Jestem w trzeciej ciaży (trzecia dziewczynka!!!) i w pierwszej chodziłam do dra Wasilewskiego -świetny lekarz! a w drugiej i teraz do dra Tyszkowskiego. Mieszkam na Wyzynach i tak tu trafiłam. nie żałuję! Tyszkowski jest rewelacyjnym lekarzem, konkretnym i mam pewność, że to specjalista. Mam wykonane konieczne badania (jestem w 27 tygodniu), chodze do połoznej na spotkania - przy gabinecie dra- zrobił mi nawet usg piersi, choć nikt nie chcial się tego podjąć, bo jestem w ciaży. Uspokoił mnie, zapisał na kolejna wizytę. Gabinet jest b.zadbany i czysty, byłam kiedys na Łomżyńskiej (tamie to było nieciekawie). W kwestii prywatnych wizyt-zawsze uważałam że warto- szczególnie w ciąży - nieczęsto jest sie w takim stanie przecież... Pozdrawiam!


Przez jego niedopatrzenie i głupote poroniłam pierwsze dziecko. Do 14tyg ciazy nie wykonał USG.
W drugiej ciazy mimo wczesniejszego poronienia nie zrobił badan na wykrycie wad płodu.
To łapówkarz ,co to za lekarz,ktory na badaniu straszy kobiete ciezarna i mowi ,ze w 14tyg ciazy jeszcze nie widac serduszka i to NORMALNE!!:wściekła/y:
Nie polecam i przestrzegam.
Polecam dr SKÓRCZEWSKIEGO!
I do WIADOMOŚCI-DO NIEGO CHODZIŁAM I PRYWATNIE I DO SZPITALA I W KAYDZM PRzypadku traktowana bylam tak samo dobrze!!:-)
 
reklama
Witam ja mieszkam w Chełmnie ale pochodze z Torunia a mam zamiar rodzic w Chełmży!!Do lekarza chodzę prywatnie w Toruniu do dr. Daninnger!! Super kobieta nigdy niz zostalam potraktowana przez nią jak zwierze, kobieta jest poprostu ludzka i potrafi w bardzo cieply sposób podejść do cieżarnej!!!! A jeśli chodzi o prywatne wityty to jak już wczesniej wyczytałam to na ciąży i dzidziusiu nie ma co oszczędzać!! więc gorąco polecam!!! Wracając do toruńskiego szpitala (bo sama tam pracuję) gorąco polecam dr Didkowski wiele razy mi pomógł:)
 
Hejka dziewczyny.
Jestem z GRudziadza..polecam ginekologa Grezgorza Stańczaka...prowadzi mnie od 2005 roku, kiedy to postanowiłam zaczac walczyc o potomstwo...mnóstwo badan i w 2006 roku urodziłam synka...teraz równiez ale juz bez ingerencji medycyny zaszłam w ciaze i równiez opiekuje sie mną G. Stańczak:happy:
 
Jestem rodowita Chełmżynianką, ale mieszkam w Toruniu... 30 stycznia urodzilam Córke na Bielanach... Jako pacjentka bloku porodowego jestem zadowolona z opieki i porodu... Połozna jaka odbierala moj poród bardzo mi pomogla... w rezultacie urodzilam w 10 minut. Jesli jednak chodzi o oddzial poporodowy to masakra, syf i jeszcze raz syf... wiec lepiej dobrze sie zastanowic gdzie jechac... bo te 2 dni tam przeszlam piekło... sama musialam wszystko robic nikt mi nic nie pokazal... szczescie ze wiele umialam. No i jedzenie beznadziejne... zaraz po porodzie dostalam na obiad Sledzia w smietanie z Cebula :D Pozdrawiam



tu Akurat sie z Tobą zgodzę!!!! pracuję w tym szpitalu i szczerze nie polecam! ale może wszystko sie zmieni bo wlaśnie remontyją ten oddział...
 
a czy ktoś może zna i poleci dobrą położną, która mogłaby byc przy porodzie z Bydgoszczy??
chodzi mi o taką "tylko moją" położną;-)
zalożyłam nawet wątek na forum regionalnym bydgoskim ale tam jest cisza :confused:
 
no ale niestety tylko troche... ale jak tak czytam to forum to stwierdzam ze w PL nadal kobieta w ciazy jest zle traktowana... to jest straszne bo to przeciez cud...

nie wiem czy do konca masz racje, bo nigdy nie słyszałam o złym traktowaniu kobiet ciąży w PL. Moja siostra była dwa razy w ciąży, kuzynki koleżanki również mają już dzieci i żadna się nie skarżyła. Gdziekolwiek jesteś nie jest w PL tak źle.;-)
 
Witam się :-)

Ja także polecam gina Wasilewskiego i gina Lisiaka,chodziłam do nich w pierwszej ciąży....pełni zaufania,w ogóle jakoś tak było fajnie do nich chodzići o wszystkim rozmawiać,odpowiadali na każde zadane pytanie,nawet głupie :-):tak: .....Lisiak nawet odbierał mój poród....rewelacja...szkoda ale odszedł ze szpitala z 2-ki na Kapie :-(..teraz moją drugą ciąże prowadzi dr Skórczewski,równiez z 2-ki,także rewelacyjny gin....również serdecznie polecam....szkoda że takich lekarzy co potrafia się zająć ciężarną jest tak mało...ręce opadaja :tak::szok::tak:.....
Pozdrawiam serdecznie :-)
 
reklama
Samo to ze w Autobusach nie ustepuje sie miejsca ciezarnym... ze nikt nie pomoze kobiecie z wozkiem... samo za siebie... o reszcie nie wspomne.

Myszka może i masz rację :-( choć nie wiem nie byłam świadkiem, a autobusami nie jeżdżę- mam to szczęście.
i na szczęście trafiam na normalnych, kulturalnych ludzi, choć mojej ciąży nie widać to zauważyłam, że ludzie, którzy wiedzą o moim PIĘKNYM STANIE staraja się mi umilać życie, np. w pracy. Choć może miałam fuksa, że trafiłam na takich a nie innych.
a wracając do szpitali na przykład... wydaje mi się, że czasy kiedy kobietą w ciąży czy kobietą rodzącą się pomiatało też odeszły do lamusa.
Jeśli miałaś jakieś przykre sytuacje- współczuję :-( ja się raczej nie spotkałam, nawet jeśli to nie ja byłam w ciąży, a np.koleżanka czy siostra.
 
Do góry