reklama

kulinaria czerwcóweczek :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2015' rozpoczęty przez myszkajoasia, 5 Listopad 2014.

1. myszkajoasia

myszkajoasia Fanka BB :)

Dziewczyny dzielimy się tu różnymi propozycjami na obiad , śniadanie , kolację a tak ,że piszemy na co mamy ochotę w sferze kulinarnej :-D

2. truskawka15

truskawka15 Zaangażowana w BB

Dziś ochota na...serek wiejski:D generalnie wszystkie serki, kefiry mile widziane;) A na obiad zaserwuję dziś piersi z kurczaka w papirusie + ziemniaczki+ mizeria

3. reklama
  4. myszkajoasia

u mnie dzisiaj gołąbki z ziemniaczkami i kompocik :) a dodatkowo do mojego gołąbka daję fetę :) mniam :)))

na śniadanie był jogurt z musli i melonem + herbatka z cytrynka :)

5. malgos83

malgos83 Fanka BB :)

ooo..ja też lubię serek wiejski;d muszę kupić;d często kupuje twaróg półtłusty i smaruje na kanapce a na to dżem albo powidła ze śliwek. Dziś na obiad pomidorowa:)

6. lolcia86

lolcia86 Fanka BB :)

U nas dzis krem z brokula a na drugie jeszcze nie wiem :) zaraz biore sie za jajka bo za mna sadzone chodza :D

7. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

My dzis mamy krupnik na obiad. Nie mam sily stac przy garach, bo bym sie chyba przewróciła. Dlatego wszystko do jednego gara i bedzie zupa:)

8. justyna270284

justyna270284 Fanka BB :)

A ja dziś miałam ochotę na zupę ogórkową. Na drugie zapiekanka makaronowa. :-)

9. myszkajoasia

Dziewczyny :szok: podajcie mi swoje przepisy na pierniczki :szok: bo mi młody nie daje żyć a z internetu jakoś nie lubię brać :baffled:

10. reklama
  11. Kamcia2810

Kamcia2810 Fanka BB :)

U mnie dzisiaj na obiad kasza z gulaszem. Nagotowałam tyle, że na jutro starczy :) Kurcze szkoda, że wcześniej nie poczytałam o tym serku wiejskim bo byłam w sklepie a teraz zrobiłyście mi smaka ;p

12. mamamm

mamamm Fanka BB :)

U nas dzisiaj ziemniaki duszone, jajo sadzone, buraczki i maslanka. Właśnie z antkiem zjedlismy mizerię mmm...

Poleć forum