reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kulinaria czerwcóweczek :-)

reklama
A ja nie miałam dzisiaj czasu na gotowanie i kupiłam w lidlu tortellini z ricottą i szpinakiem - mniam mniam. Powiem Wam, że dawno nie jadłam gotywoch dań, a takich dobrych to już w ogóle ;)
 
Wczoraj mialam sprzatanid lodowki wiec zapiekanka makaronowa (co sie nawinie a wyszla super) dzis ziemniaczki, losos i jaka surowka ale pomyslu na nia jeszcze brak :)
 
Za mną chodzi jajecznica - chyba nakotłuje z większej ilosci jajek :szok:
Za to przyznam ze chyba zafunduje ziemniaczki z koperkiem, jajko sadzone z kefirem - moze jakis jeszcze dodatek w formie fasolki szparagowej czy kalafioru - tak uwielbiam takie "wiejskie" obiadki :tak:
(Ktos wspominal o gołąbkach - jak jeszcze zostało to zaraz przylatuje po jednego ! :-))
 
Za mną chodzi jajecznica - chyba nakotłuje z większej ilosci jajek :szok:
Za to przyznam ze chyba zafunduje ziemniaczki z koperkiem, jajko sadzone z kefirem - moze jakis jeszcze dodatek w formie fasolki szparagowej czy kalafioru - tak uwielbiam takie "wiejskie" obiadki :tak:
(Ktos wspominal o gołąbkach - jak jeszcze zostało to zaraz przylatuje po jednego ! :-))

zapraszamy na gołąbki u nas jeszcze są :D a nie ma kto zjeść :D
 
Uwielbiam ! a teraz to jest potrawa ze szczytu moich marzen :)) Jak moze nie byc chetnych ?! :-)
To juz lece - teraz strzez sie i uwazaj kto puka do drzwi haha :-D
 
Uwielbiam ! a teraz to jest potrawa ze szczytu moich marzen :)) Jak moze nie byc chetnych ?! :-)
To juz lece - teraz strzez sie i uwazaj kto puka do drzwi haha :-D

Ty uważaj mój często bywa na śląsku to ja do Ciebie kiedyś wpadnę :D:D:D
a na gołąbki zapraszamy nie ma chętnych bo mój też ewidentnie jest w ciąży bo wczoraj jadł śledzie w sosie korzennym i do tego ten ser no jak on był gongorzola chyba jakoś tak :-D:-D:-D
 
reklama
u mnie dziś flaczki z dużą ilością mięsa z kurczaka.;dd uwielbiam mocno przyprawione..jeśli komuś obrzydziłam to przepraszam bo wiem, że nie każdy lubi. a wieczorem zrobię sałatkę jarzynową.
 
Do góry