reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinaria

reklama
Salatka warzywna:
po 1 kg:
marchwi , ziemniaków, pietruszki, selera
po puszce:
groszku, kukurydzy
6 jajek majonez przyprawy do smaku

Przyrządzanie
Ugotować warzywa w obierkach potem obrac i pokroić w kostkę, groszek i kukurydze odcedzić i dodać, jajka ugotowac na twardo pokroić w kostkę, potem dodać majonezu wymieszac i doprawić do smaku solą i pieprzem.


Salatka Cesar ( po mojemu- proste i zarazem pyszne):
Pomidory ( mniejsze), ogórki, cebula,sałata, majonez, przyprawa knorr- do sałatki cesar

Sałatę "potargać" na większe kawałki, pomidory ( mniejsze) pokroić w księżyce, ogórki w plasterki, cebule w drobną kostkę razem wszystko wymieszać... do miseczki dać ok 3 łyżki majonezu i do tego majonezu wsypac przyprawę, potem dodać do warzyw i wymieszać.


Salatka z pora:
1 duzy por, puszka groszku, 1 mała cebula, 2 jajka majonez, przyprawy


Pora kroimy w paseczki cebulę na większą kostkę, dodajemy do tego groszek i ugotowane na twardo i pokrojone w kostkę jajka, potem dajemy majozen i przyprawy do smaku.


Salatka z wedzonym kurczakiem:

Robie ja według tego przepisu :
Sałatka z wędzonym kurczakiem - Przepisy Laury
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Niedługo luty i będziemy wyprawić urodziny naszym maluchom. No i ja mam problem co przygotować. Macie jakieś przepisy na takie mini przyjęcie? Tylko, że ja mam problem, bo moje małe uczulone na: pomidory, cytrusy, mleko, jajka i kurczaki.
 
Do góry