reklama

Kulinaria

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2015' rozpoczęty przez IzaVarsovie, 22 Sierpień 2014.

1. IzaVarsovie

IzaVarsovie Fanka BB :)

Czyli pyszne dania ciężarówek ;)

2. IzaVarsovie

Zupa krem z cukinii

Podsmażyć cebulkę, cukinie pokroić (obrać jak kupna i nie bio! I wyjąć pestki jak sa- ja moja zostawiłam w skórce). Zalać woda 1/3 wysokości (cukinii) i gotować pod przykryciem na wolnym ogniu. Jak cukinia bedzie miękka zmiksować, doprawić (sól, czosnek).
    Mozna podawać z kasza jaglaną, albo z grzankami ;)

3. reklama
  4. IzaVarsovie

Ciastka owsiane

Wymieszać 250g płatków owsianych z 1-2 bananem (w zależności od wielkości) i to jet baza naszych ciastek. Mozna dodać orzechy, miód, suszone owoce. Na papier (najlepiej łyżka wydzielać porcje) i do piekarnika na 180C na ok 15 min lub aż sie przyprażą na złoto :D
    Pyszne z ciepłym mlekiem sojowym :p

Ostatnia edycja: 24 Sierpień 2014
  5. Doliores

Doliores Fanka BB :)

Iza ja dodaje jeszcze nutelle i ew. troche powideł :-) wtedy trzeba więcej płatków bo rzadsze ale pycha :-)

6. IzaVarsovie

Hahah daje takie przepisy zeby po porodzie nie pluć sobie w brodę.

A co do nutelki to jestem jej wielka przeciwniczką lol cukier, tłuszcz i ociupinka kakao i orzechów ;) (choć wiem ze smak ma przeboski)
    wole juz zrobic masło orzechowe :p

7. Doliores

hahaha mnie nie przekonasz kocham nutelle całą sobą, jem sporadycznie więc wybaczone hehe :p
    u mnie to must have w domu zwłaszcza, że młode je kanapki z tym ( albo z szynką i na tym kończymy wybór )

a co do czekolady po porodzie, to bez przesady ;-) hihihi

8. kerna

kerna http://www.lauraziobro.pl

hihi noooo tak. nutella ma ten swój smak..ahhh i ta jej kremowośc..ludzie pożarłąbym całą gdyby mi tylko zdrowie pozwalało. Ale dzieciom jednak nie daje, nie kupuję. Ograniczam słodkości kupne i robięw domu, czy masło orzechowe czy jakiśtam mus z miodem i kakaem, jak słodkie to sązawsze zachwyceni haaa

a ja siępodzielę na szybko tym czym się objadam właśnie.
    Kanapki cukiniowe

cukinia w plastry, tylko młodsza z miękkimi ziarnami, wtedy nie wykrawamy środka, na to pomidora plaster, solimy, pieprzymy, oreganujemy i na górę plaster mozzarelli (ja biedronkowąkupuję, nie jest droga) i zapiekamy...nooooooo pyszota

9. dygotkaa

dygotkaa Fanka BB :)

Ale mi smaka narobiłaś na ta cukinie zapiekaną mniam heh a ja w pracy jeszcze i nic do jedzonka :-(

10. reklama
  11. Doliores

u mnie w planach leczo :D
    i knedle : nie robiłam żadnego nigdy :p ale myślę, że tego nie da się zepsuć hehehe :p

12. Doliores

Poleć forum