reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinaria

reklama
Zupa krem z cukinii

Podsmażyć cebulkę, cukinie pokroić (obrać jak kupna i nie bio! I wyjąć pestki jak sa- ja moja zostawiłam w skórce). Zalać woda 1/3 wysokości (cukinii) i gotować pod przykryciem na wolnym ogniu. Jak cukinia bedzie miękka zmiksować, doprawić (sól, czosnek).
Mozna podawać z kasza jaglaną, albo z grzankami ;)
 
Ciastka owsiane

Wymieszać 250g płatków owsianych z 1-2 bananem (w zależności od wielkości) i to jet baza naszych ciastek. Mozna dodać orzechy, miód, suszone owoce. Na papier (najlepiej łyżka wydzielać porcje) i do piekarnika na 180C na ok 15 min lub aż sie przyprażą na złoto :D
Pyszne z ciepłym mlekiem sojowym :p
 
Ostatnia edycja:
Hahah daje takie przepisy zeby po porodzie nie pluć sobie w brodę.

A co do nutelki to jestem jej wielka przeciwniczką lol cukier, tłuszcz i ociupinka kakao i orzechów ;) (choć wiem ze smak ma przeboski)
wole juz zrobic masło orzechowe :p
 
hahaha mnie nie przekonasz kocham nutelle całą sobą, jem sporadycznie więc wybaczone hehe :p
u mnie to must have w domu zwłaszcza, że młode je kanapki z tym ( albo z szynką i na tym kończymy wybór )

a co do czekolady po porodzie, to bez przesady ;-) hihihi
 
hihi noooo tak. nutella ma ten swój smak..ahhh i ta jej kremowośc..ludzie pożarłąbym całą gdyby mi tylko zdrowie pozwalało. Ale dzieciom jednak nie daje, nie kupuję. Ograniczam słodkości kupne i robięw domu, czy masło orzechowe czy jakiśtam mus z miodem i kakaem, jak słodkie to sązawsze zachwyceni haaa


a ja siępodzielę na szybko tym czym się objadam właśnie.
Kanapki cukiniowe

cukinia w plastry, tylko młodsza z miękkimi ziarnami, wtedy nie wykrawamy środka, na to pomidora plaster, solimy, pieprzymy, oreganujemy i na górę plaster mozzarelli (ja biedronkowąkupuję, nie jest droga) i zapiekamy...nooooooo pyszota
 
reklama
Do góry