reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne wyczyny Sierpniówek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ola świetny przepis, zrobie to na przyjazd mojego Adriana, bo on uwielbia takie "inne" jedzonka, zresztą ja też i naprawde prosty przepis:)))) wygląda b. smakowicie już zgłodniałam:)))
 
reklama
Ola - cukinia faszerowana jest wspaniała. Sama czasem robię.
Do farszu można dodać też trochę ryżu (farsz jak na gołąbki) - też się sprawdzi.
Ja osobiście wolę z dodatkiem pomidorów, bo z samym mięskiem czegoś mi brakuje... albo z sosikiem pomidorkowym :-)
W kazdym razie popieram ten przepis w pełni i zachęcam wszystkie sierpniówki do wypróbowania -szczególnie, ze teraz sezon na cukinie!! :-)
 
Ja kiedyś robiłam coś podobnego ale faszerowałam czerwoną paprykę i też jest super bo ma lekko słodkawy smak:-)
 
Faszerowane papryczki tez robilam bardzo pyszne:) Ostatnio czesto robie placuszki z kabaczka ..wszystko tak samo jak placki ziemniaczane tyle ze zamiast ziemniakow kabaczek no i troche wiecej maki trzeba dodac :) Pyszne u mnie w domku wszyscy je uwielbiaja:)
 
Ja też robię faszerowane papryczki, i uwielbiam je:) robię je z nadzieniem takim jak na gołąbki i do tego sosik, również taki jak do gołąbków:) polecam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry