reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

Temat na forum 'Archiwum marzec 2013' rozpoczęty przez aniulkas, 3 Sierpień 2012.

1. aniulkas

aniulkas Fanka BB :)

Witam i zapraszam wszystkie dziewczyny które mają zachcianki ... a przy okazji podzielą się pomysłami kulinarnymi :) oraz pomysłami na obiad...deser...napoje ...koktajle...itp.

Ja ostatnio miałam ochotę na frytki z fasolką :) oraz makaron z sosem serowym i brokułem...dziś mam zamiar robić sernik na zimno bo naszło mnie na niego już w poniedziałek ale ze względu na remont kuchni musiałam czekac do dzis... dalej jest bałagan ale łatwiej juz znaleść kawałek blatu by cos miksować :)

2. Kania78

Kania78 ...

Ostatnio chodziły za mną gołąbki, uwielbiam je, oczywiście moja "zachcianka" została spełniona ale gołąbki nie smakowały tak jak zawsze, wręcz nie smakowały ale zjadłam żeby zrobić przyjemność mamie, w końcu pół dnia spędziła na tym żeby je zrobić. Wczoraj na wieczór (około 19) zjadłam 1,5 gałki lodów waniliowych z czekoladą - pół nocy mi się przypominały. Za to teraz mam fazę na pomidory, ser biały i ogórki kiszone, i mogłabym jeść to na śniadanie, obiad, kolację.

3. reklama
  4. aniulkas

aniulkas Fanka BB :)

Ja jem ostatnio pomidorka korojego, albo ogórka małosolnego z plasterkiem sera żółtego... mniam...mąż się śmieje :D

jakoś nie przemawia do mnie w taki upał mięso mielone...

5. daffodil86

daffodil86 Fanka BB :)

Ja zaś mogłabym wcinać ogórki zielone i pomidory o każdej porze dnia. Obojętne czy osobno, razem, ze śmietaną, doprawione czy nie. Mąż to jak zagląda do lodówki wieczorem to tylko pyta czy oprócz tej zieleniny coś jeszcze przekąsiłam:)

6. zabka253

zabka253 Fanka BB :)

ja to przez ostatnie tygodnie malo co jadlam. a teraz mi sie sledzika chce :) w smietanie mniam :) i ochote mam na ciasto ale cos lenia mam ostatnio :confused2: cos ze sliwkami lub rodzynkowca. o i jeszcze knedelki bym wszamala ze sliweczka :) lubie gotowac :)

7. marysia_85

marysia_85 Fanka BB :)

a ja mam ochotę na ziemniaczki z twarożkiem :)

8. Kania78

Kania78 ...

Mnie jakąś godzinę temu naszło na naleśniki i smażyłam je w największym upale...w między czasie podjadając pomidora i przegryzając kasztankiem ;-)

9. zabka253

zabka253 Fanka BB :)

kaniu ja dzis tez robilam nalesniki z serkiem :)

10. reklama
  11. roksaa

roksaa Fanka BB :)

Uwielbiam naleśniki, aż mi smaka narobiłyście i chyba sobie zrobię. Za mną dziś chodziły gofry, obeszłam kilka miejsc wokół pracy, ale niestety nigdzie ich robią:-( Muszę czekać na szwagierkę aż przyjedzie i mi zrobi (ja nie mam gofrownicy):-)

12. Kania78

Kania78 ...

Roksaa też chętnie bym się do gofra dobrała :-)
    Żabka u mnie dziś łazanki na obiad były, a jutro naleśniki z warzywami i kurczakiem.

Poleć forum