reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

Temat na forum 'Archiwum marzec 2013' rozpoczęty przez aniulkas, 3 Sierpień 2012.

1. aniulkas

aniulkas Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam i zapraszam wszystkie dziewczyny które mają zachcianki ... a przy okazji podzielą się pomysłami kulinarnymi :) oraz pomysłami na obiad...deser...napoje ...koktajle...itp.

Ja ostatnio miałam ochotę na frytki z fasolką :) oraz makaron z sosem serowym i brokułem...dziś mam zamiar robić sernik na zimno bo naszło mnie na niego już w poniedziałek ale ze względu na remont kuchni musiałam czekac do dzis... dalej jest bałagan ale łatwiej juz znaleść kawałek blatu by cos miksować :)

2. Kania78

Kania78 ...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ostatnio chodziły za mną gołąbki, uwielbiam je, oczywiście moja "zachcianka" została spełniona ale gołąbki nie smakowały tak jak zawsze, wręcz nie smakowały ale zjadłam żeby zrobić przyjemność mamie, w końcu pół dnia spędziła na tym żeby je zrobić. Wczoraj na wieczór (około 19) zjadłam 1,5 gałki lodów waniliowych z czekoladą - pół nocy mi się przypominały. Za to teraz mam fazę na pomidory, ser biały i ogórki kiszone, i mogłabym jeść to na śniadanie, obiad, kolację.

3. reklama
  4. aniulkas

aniulkas Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja jem ostatnio pomidorka korojego, albo ogórka małosolnego z plasterkiem sera żółtego... mniam...mąż się śmieje :D

jakoś nie przemawia do mnie w taki upał mięso mielone...

5. daffodil86

daffodil86 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja zaś mogłabym wcinać ogórki zielone i pomidory o każdej porze dnia. Obojętne czy osobno, razem, ze śmietaną, doprawione czy nie. Mąż to jak zagląda do lodówki wieczorem to tylko pyta czy oprócz tej zieleniny coś jeszcze przekąsiłam:)

6. zabka253

zabka253 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja to przez ostatnie tygodnie malo co jadlam. a teraz mi sie sledzika chce :) w smietanie mniam :) i ochote mam na ciasto ale cos lenia mam ostatnio :confused2: cos ze sliwkami lub rodzynkowca. o i jeszcze knedelki bym wszamala ze sliweczka :) lubie gotowac :)

7. marysia_85

marysia_85 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja mam ochotę na ziemniaczki z twarożkiem :)

8. Kania78

Kania78 ...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie jakąś godzinę temu naszło na naleśniki i smażyłam je w największym upale...w między czasie podjadając pomidora i przegryzając kasztankiem ;-)

9. zabka253

zabka253 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kaniu ja dzis tez robilam nalesniki z serkiem :)

10. reklama
  11. roksaa

roksaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Uwielbiam naleśniki, aż mi smaka narobiłyście i chyba sobie zrobię. Za mną dziś chodziły gofry, obeszłam kilka miejsc wokół pracy, ale niestety nigdzie ich robią:-( Muszę czekać na szwagierkę aż przyjedzie i mi zrobi (ja nie mam gofrownicy):-)

12. Kania78

Kania78 ...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Roksaa też chętnie bym się do gofra dobrała :-)
    Żabka u mnie dziś łazanki na obiad były, a jutro naleśniki z warzywami i kurczakiem.

Poleć forum