reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

basiatoja

Fanka BB :)
Miasto
Pomorskie
Rozwiązania
0
Dziewczyny macie jakiś dobry przepis na makaron spaghetti? coś mnie ochota nabrała i chcę zrobić jutro na obiadek :)

reklama

marcówka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Zachcianek praktycznie nie miałam, jedynie na samym początku ciąży, zanim się dowiedzieliśmy... bardzo smakowało mi piwo :) Ale przez krótki okres. Jem to samo co przed ciążą, w tym temacie nic się u mnie nie zmieniło :)

Aleksp

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
dziewczyny a oto dzisiejszy przysmak mojego męza-troche mu pomogłam zlepiać

)317015_538159586207757_1029445282_n.jpg

maryńka

Miasto
Wieden
Rozwiązania
0
basiatoja ja robie tak (wersja bezmiesna), cebulke duza i klka zabkow czosnku kroje i smaze na maselku z angielskim bobkiem i lisciem laurowym, sole. Do zeszklonych cebulo-czosnkow dodaje pokrojone w kostke pomidory z puszki te bez skorki wraz z sokiem. Dusze i przyprawiam: czosnkiem suszonym, wegeta troszke, mrozona pietruszka, ziolami prowansalskimi, swiezo zmielonym pieprzem kolorowym, sol do smaku. Jak zgestnieje blenderuje, dodaje do makaronu i posypuje grand padano :) mi smakuje ;-)

basiatoja

Miasto
Pomorskie
Rozwiązania
0
basiatoja ja robie tak (wersja bezmiesna), cebulke duza i klka zabkow czosnku kroje i smaze na maselku z angielskim bobkiem i lisciem laurowym, sole. Do zeszklonych cebulo-czosnkow dodaje pokrojone w kostke pomidory z puszki te bez skorki wraz z sokiem. Dusze i przyprawiam: czosnkiem suszonym, wegeta troszke, mrozona pietruszka, ziolami prowansalskimi, swiezo zmielonym pieprzem kolorowym, sol do smaku. Jak zgestnieje blenderuje, dodaje do makaronu i posypuje grand padano :) mi smakuje ;-)
Na pewno spróbuję zupkę,może w piątek? :)
tylko powiedz mi co to jest grand padano??

marcówka
ja mam tak, że jak coś jest zakazane to jeszcze bardziej tego chce, szczególnie teraz mam ochotę na reddsy jabłkowe lub warkę lemon :D hehe

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi