reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupa 3 miesięcznego chłopca (zdjęcia kupy w poście)

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2020
Postów
4
Hej potrzebuje porady
Karmie kp od 2 miesięcy zmagamy się z bolącym brzuchem, przelewanie w żołądku, smierdzacymi bakami i wysypka na buzi i klatce piersiowej ulewaniem mocnym
Nawet po 2 h . Lekarz stwierdził ze to alergia na bmk i odstawiłam i bj i orzechy i cytrusy, kakao podaje kolzym odrobina poprawy jest ale kupy dalej wyglądają tak ( zdjęcie w załączniku) czy możecie mi podpowiedziec co mam robić dalej i czy ta kupa bardzo zła jest ? Nie wiem już jak mu pomoc i wariuje bardzo chce dalej karmić piersią ale poddaje się już pomału bo nie umiem młodemu pomoc 😔
 

Załączniki

  • 863A7986-1C97-4CB4-98B5-7FB5AF5037C6.jpeg
    863A7986-1C97-4CB4-98B5-7FB5AF5037C6.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 856
  • E129856E-C609-4554-89DF-26D96EABE0B2.jpeg
    E129856E-C609-4554-89DF-26D96EABE0B2.jpeg
    716,8 KB · Wyświetleń: 365
  • 9BCE357D-1EEA-4AFE-A03B-C5DA3A20A5A2.jpeg
    9BCE357D-1EEA-4AFE-A03B-C5DA3A20A5A2.jpeg
    537,3 KB · Wyświetleń: 681
reklama
Wiesz, alergeny sa rożne moja np była mocno uczulona na kukurydze a co za tym idzie nie mogłam np. pic soków ponieważ zawierają syrop fruktozowo glukozowa, lub np syropu lipomal bo zawiera cos tam z kukurydzy. Ale zanim do tego doszło minęło bardzo duzo czasu czyli do momentu jak zaczela jesc chrupki kukurydziane.
Ja zastosowałam bardzo drastyczna dietę czyli przez długie tygodnie jadłam tylko 5 składników .
Teraz córka je wszystko, a dzieci znajomych bez diety maja np astmę itd.
Czy pomogła dieta czy może tak wyszło nie dowiem sie nigdy. Ale wiem ze dobrze zrobiłam bo on drapała sie do krwi, budziła w nocy a na diecie był spokoj.
 
Moja do końca 3 miesiąca miała podobna kupkę i bolący brzuch śmierdzące bąki tragedia Dawałam kolzym oraz te na gazy (infacol,Espumisan) i ten niemiecki. Był taki okres że nie jadłam prawie nic przez 2 tygodnie a ona i tak miała kolkę..
To może potrwać nawet do 6 miesiąca.,
 
Moja do końca 3 miesiąca miała podobna kupkę i bolący brzuch śmierdzące bąki tragedia Dawałam kolzym oraz te na gazy (infacol,Espumisan) i ten niemiecki. Był taki okres że nie jadłam prawie nic przez 2 tygodnie a ona i tak miała kolkę..
To może potrwać nawet do 6 miesiąca.,
Eh 🤯 czyli samo z czasem musi przejść ? Bo się bardziej tez martwię ze może jakas choroba bardziej
 
reklama
Wiesz, alergeny sa rożne moja np była mocno uczulona na kukurydze a co za tym idzie nie mogłam np. pic soków ponieważ zawierają syrop fruktozowo glukozowa, lub np syropu lipomal bo zawiera cos tam z kukurydzy. Ale zanim do tego doszło minęło bardzo duzo czasu czyli do momentu jak zaczela jesc chrupki kukurydziane.
Ja zastosowałam bardzo drastyczna dietę czyli przez długie tygodnie jadłam tylko 5 składników .
Teraz córka je wszystko, a dzieci znajomych bez diety maja np astmę itd.
Czy pomogła dieta czy może tak wyszło nie dowiem sie nigdy. Ale wiem ze dobrze zrobiłam bo on drapała sie do krwi, budziła w nocy a na diecie był spokoj.
Biedulka, cieszę się ze już za wami ale co się człowiek wymartwi to jego 😔
 
Do góry